המומחים שלנו

ד״ר ביאדר בלאל

ד״ר ביאדר בלאל

ד״ר ביאדר בלאל הוא מומחה בכירורגיה פלסטית. ד"ר בלאל בוגר לימודי רפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים (הדסה), שסיים סטאז׳ בהצטיינות בבית החולים שיבא, תל השומר, שם המשיך את דרכו כמתמחה בכירורגיה פלסטית.

לאחר שהשלים את התמחותו, עבר ד״ר ביאדר לטאיפיי, טאיוואן, שם במשך שנה שלמה עבר הכשרה בניתוחי שחזור של מומים מולדים, שפה וחך שסועים, וכירורגיה קרניופציאלית בבית החולים Taipei Medical University Hospital, שמוביל את התחום ברמה עולמית. במהלך תת-ההתמחות שלו, ד״ר ביאדר ניתח מאות ילדים עם מומים מולדים וצבר ניסיון ניתוחי רב בתחום. 

היום, ד״ר ביאדר הוא סגן מנהל המחלקה  לכירורגיה פלסטית בבית החולים מאיר, כפר סבא, והוא מוביל את תחום השפה והחך השסועים במחלקה. 

ד״ר ביאדר צבר ניסיון רב במגוון הניתוחים האסתטיים והטיפולים האסתטיים הלא-ניתוחיים. בין היתר, הוא מבצע ניתוחי אף, פנים, שדיים ובטן, הזרקות של חומרי מילוי וטיפולי לייזר.

״הסוד להצלחה בתחום האסתטי הוא הבנה עמוקה של כל מטופלת ומטופל, לרבות הציפיות הקיימות, והמצב הגופני הקיים. רק לאחר הסתכלות על כלל הגורמים כמכלול, אפשר להתאים לכל מטופלת ומטופל את הטיפול שייתן להם את התוצאה המיטבית״ - ד״ר בלאל.

 

לגלריה המלאה