מתיחת צוואר ללא ניתוח בשיטה מהפכנית | וינקלר קליניק

מתיחת צוואר ללא ניתוח

העור שלנו, שמתבגר יחד איתנו, צונח ומתקמט. עור הצוואר הופך נפול והמחשוף מתקמט. בעקבות תופעות אלו, נשים רבות סובלות מחסור ביטחון  עצמי, דכדוך ומועקה. אבל, תודות לטכנולוגיה חדשנית בתחום הטיפולים האסתטיים אפשר להיעזר גם במכשירים במקום הליכים כירורגיים כדי לשפר את מראה העור.

אולטרפורמר (Ultraformer) הוא מכשיר מתקדם שמבוסס על טכנולוגיה שמהדקת את העור והרקמות בפנים ובצוואר. הוא פועל על אנרגיית גלי אולטרסאונד ויש לו יכולת להחדיר אותם לעומק העור בלי לפגוע בפני השטח שלו.

המכשיר מחדיר אנרגיית חום למעטפת השריר ובעקבות כך נוצר כיווץ שגורם להרמה ולהידוק הצוואר.
בנוסף, אנרגיית גלי האולטרסאונד מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ובכך משפרת את מראה ואיכות העור לאורך זמן.

טיפולים אסתטיים נוספים:

מטופלים מספרים

 • למי מתאים הטיפול?

  הטיפול מומלץ במיוחד למקרים של צניחת עור קלה עד בינונית באזור הצוואר. במקרים של צניחה משמעותית יותר ניתן לחזור על הטיפול שוב לאחר שלושה חודשים.

  האולטרפורמר אפקטיבי במיוחד לטיפול בצניחת צוואר, בצניחת עפעפיים קלה, בצניחת זוויות הפה ובאזור המחשוף. הוא גם מתאים לנשים שעברו ניתוח הרמת פנים ורוצות לתחזק את התוצאות לאורך זמן.

 • האם הטיפול בטוח?

  בוינקלר קליניק הטיפול מתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע בעל הכשרה רפואית אשר עבר גם הכשרה ייעודית לטיפול במכשיר האולטרפורמר.

 • כיצד מתבצע הטיפול?

  אנחנו ממליצים לפני כל טיפול, שימוש באלחוש מקומי על ידי משחת אמלה. משך הטיפול משתנה לפי האזור המטופל ותוכנית הטיפול האישית. טיפולי צוואר נמשכים בין שעה לשעה וחצי.

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  רבים חווים שיפור מיד בתום הטיפול אבל התוצאות האולטימטיביות נראות לעין בחלוף שלושה חודשים, כאשר הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק את העור.

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  לאחר הטיפול תיתכן רגישות מקומית באזור אך היא חולפת כעבור כמה ימים.

03-5278128

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות, או לקביעת תור עם המומחים שלנו