טיפול פנים פרא רפואי

Facial Treatments

מעבר לניתוחים הקוסמטיים ולטיפולים האסתטיים שבהם אנו מתמחים, אנחנו מציעים גם טיפולים קוסמטיים פרא-רפואיים שמתבצעים על ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית מוסמכת.

הטיפולים הקוסמטיים עוזרים לשמור על מראה העור ולחדש אותו. בנוסף, הם מצוינים כטיפולי אנטי אייג'ינג, שבמסגרתם נעשה שימוש בחומרים מתקדמים כגון אמפולות עתירות ויטמינים ואנטי אוקסידנטים, ובמסכות שונות למיצוק העור ולהחדרת לחות.  ניתן גם לקבל מענה טיפולי אפקטיבי לפצעי בגרות (אקנה).

טיפולים קוסמטיים אלה הם חשובים גם לפני הניתוחים ולאחריהם, ועוזרים מאוד להצלחת הניתוחים ולהתאוששות מהם. טיפול קוסמטי פרא-קוסמטי טרום ניתוח מתבצע לפני ניתוחי פנים (הרמת פנים, ניתוח אף , החל ממתיחת פנים ועד ניתוחים ממוקדים כמו הרמת גבות ועפעפיים, וניתוחי אף. במסגרת הטיפול, מתבצע ניקוי פנים עמוק הכולל ניקוי, חיטוי והחדרת חומרים המעשירים את העור בלחות ובמוצקים החשובים להצלחת הניתוח. לאחר ניתוחים אנו מציעים סדרה של 4-6 טיפולי עיסוי לימפטי לזירוז תהליך הריפוי ולהקלה על הכאב והבצקת.


לגלריית תמונות לפני / אחרי לחצו כאן

טיפולים אסתטיים נוספים:

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

  • למי מתאים הטיפול?

    הטיפול הפרא-רפואי מתאים לכול גיל, לנשים ולגברים כאחד. למעשה, הטיפול מתאים לכול מי שרוצה לטפל בעור שלו, לשמר אותו ולחדש אותו.

  • מה הם יתרונות הטיפול?

    השיטות והמכשירים המתקדמים שבקליניקה שלנו מסוגלים לחדור את שכבות העור ובכך להעניק טיפול אפקטיבי. טיפולים אלה מסוגלים לא רק להפוך תהליכים שהביאו לשינויים בלתי רצויים בעור, אלא גם לשמר טיפולים כירורגיים ואחרים, ולאפשר לכם ליהנות מתוצאותיהם למשך זמן ארוך יותר.

  • האם ישנן הכנות לטיפול?

    השלב הראשון הוא שלב אבחון שמתבצע על ידי הקוסמטיקאית הפרא-רפואית המנוסה של וינקלר קליניק. לאחר האבחון ותיאום הציפיות, תיבנה תוכנית טיפולים או יינתן הטיפול הנקודתי שלשמו הגעתם לקליניקה.