המומחים שלנו

תמונה, פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר 

פרופסור אייל וינקלר עומד בראש וינקלר קליניק, מרכזי מומחים בתחומי הכירורגיה הפלסטית המשחזרת והרפואה האסתטית ובהם מגוון רחב של ניתוחים וטיפולי אסתטיקה כמו ניתוחי הגדלת חזה, עיצוב הגוף, הרמת חזה, ניתוחי אף ועוד.

הרעיון שעומד מאחורי מרכזי המומחים הוא מתן שירות רפואי מקצועי מצוין. לכול אחד מהמומחים במרכז יש תחום התמקצעות ייחודי ויחד הם משלבים את יכולותיהם כרופאים בטיפול בכל מטופלת ומטופל.

פרופסור וינקלר החל את דרכו המקצועית בבית חולים שיבא תל השומר ובין השנים 2011-2016 ניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית ואת יחידת הכוויות של בית החולים. במסגרת עבודתו בתל השומר, ביצע פרופסור וינקלר ניתוחי שיחזור בעקבות כוויות, טראומה וסרטן (לרבות סרטן השד), וכן היה אחראי על השירות לחולי מלנומה של המחלקה. בין השנים 2005-2009 כיהן כיושב ראש איגוד הפלסטיקאים בישראל.

השכלה

פרופסור וינקלר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, שם סיים את לימודיו בשנת 1985, ובעל רישיון מומחה בכירורגיה פלסטית וניתוחים קוסמטיים מטעם המועצה המדעית של יו"ר משרד הבריאות. פרופסור וינקלר סיים תת התמחות במיקרוכירורגיה בבית חולים בניו-יורק והשתלם בניתוחים קוסמטיים בארצות הברית ובקנדה.

ניתוחים קוסמטיים וטיפולים אסתטיים

פרופסור וינקלר מבצע את כל מגוון הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים: הרמת פנים, מילוי קמטים, הרמת גבות, עפעפיים, ניתוחי אף, הצמדת אוזניים, שאיבת שומן, מתיחת בטן וניתוחי חזה (הקטנה, הגדלת חזה, גינקומסטיה ותיקון אסימטריה בחזה). במשך השנים, צבר פרופסור וינקלר ניסיון רב בכל סוגי הניתוחים הקוסמטיים והביא ארצה שתי שיטות ניתוח ייחודיות - ניתוח להקטנת חזה וניתוח לשאיבת שומן. השיטה הייחודית להקטנת החזה שייבא פרופסור וינקלר מקנדה מבטיחה מינימום צלקות ועיצוב שד מוקטן במראה טבעי. בשנים האחרונות, צבר פרופסור וינקלר ניסיון רב לאחר שביצע עשרות ניתוחי הקטנת חזה בשיטה זו והוא כיום הרופא המוביל בביצוע ניתוח זה בארץ.

 

 

אני מאמין

  • על המנתח הפלסטי להיות קודם כל אנושי, חם ואמפתי לצורכי מטופליו.
  • המנתח הפלסטי המקצועי והאמין רוצה ומסוגל להעניק למטופל את הטוב ביותר.
  • למדתי את רזי המקצוע מהמנתחים הטובים ביותר בבתי החולים הטובים ביותר בארץ ובעולם, ולמטופליי אני ממליץ לבצע אך ורק ניתוחים שיועילו להם ויענו על ציפיותיהם, ביודעם שמנתח מעולה הוא זה אשר מבטיח לפני הניתוח את אשר ניתן להגשים אחריו.
  • מנתח מהימן מקפיד ללמוד ולהתעדכן בספרות המדעית ובטכניקות חדשות, ומבצע רק ניתוחים שבהם הוא צבר ניסיון ושליטה מרביים. 

על המקצוע

הכירורגיה הקוסמטית מוכרת לכל וזוכה לחשיפה ציבורית נרחבת. הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים הפכו לנורמה חברתית והעיסוק בהם עבר מחדרי חדרים למרחב הגלוי והפתוח.

בשנים האחרונות, השתפרו פלאים הטכנולוגיה והציוד הכירורגי ועמם התפתחה היכולת של המנתחים הפלסטיים לבצע מגוון רחב של ניתוחים וטיפולים קוסמטיים המשפרים את המראה ואת התפקוד של רבים מחלקי הגוף. הניתוחים הפלסטיים נחלקים לשני תחומים עיקריים: כירורגיה משחזרת וכירורגיה קוסמטית. שני תחומים אלה משלימים זה את זה, ואני אכן משתדל לשלב בין השניים. מן הראוי לציין שהכירורגיה המשחזרת מתבצעת בבתי החולים הציבוריים, הרחק מעין הכותרות, והיא כוללת שחזור רקמות פגועות אחרי ניתוחים להסרת גידולים כמו סרטן העור או סרטן השד, טיפול בכוויות, טיפול במומים מולדים (חיך ושפה שסועים) טיפול בנפגעי תאונות דרכים, בנפגעי טרור ועוד.

CV/ E.Winkler MD