סקין בוסטר - צוואר ומחשוף

Skin Booster - Neck & Décolleté

עם השנים, אזור הצוואר והמחשוף מתחילים לפתח פיגמנטציה, קמטוטים ועודפי עור קלים. מכיוון שאזור זה חשוף בדרך כלל, קשה להסתיר את השפעות הגיל מעין כל, דבר שגורם לעיתים קרובות למפח נפש משמעותי. למרבה השמחה, ישנם היום טיפולים לא פולשניים ואפקטיביים מאוד לאזור הצוואר והמחשוף, ובכללם ניתן למנות את הסקין בוסטר.

החומר החדשני שמסייע להעלמת קמטים בצוואר ואזור המחשוף

הסקין בוסטר הוא חומר חדשני בעל מרקם ייחודי של חומצה היאלורונית. החומר מוזרק לתת העור באזור הצוואר והמחשוף, וביכולתו להעלים את הקמטוטים העדינים באזורים אלה ולעזור ליצור מראה מתוח, אלסטי וצעיר יותר. זהו לא חומר שיוצר נפח, אלא כזה שמעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין בעור. לכן, שימוש חוזר ונשנה בסקין בוסטר יחדש, בסופו של תהליך, את הרקמות העמוקות ויעודד יצירה של עור חדש ורענן. 

החומצה ההיאלורונית היא חומר שמיוצר בגוף שלנו באופן טבעי ואחראי על הריפוד של העור וההגנה שלו מפני פציעות. עם זאת, ככל שאנחנו מתבגרים כך הולך ופוחת הייצור של החומצה ההיאלורונית. לכן, ההזרקה של החומצה לתת העור משיבה לעור את החיות שלו. 

החומר מאושר על ידי ה-FDA ובטוח מאוד לשימוש. 

טיפולים אסתטיים נוספים:

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  זהו הטיפול המושלם לקמטוטים ולעור שנראה מבוגר ונטול חיוניות. 

 • האם הטיפול בטוח?

  כדי לקבל תוצאות טובות ולהימנע מסיבוכים חשוב להשתמש בחומרים איכותיים ולבצע את הטיפול אצל מומחים מנוסים. בוינקלר קליניק אנחנו עושים שימוש רק בחומרים בטוחים כאשר הטיפול מתבצע על ידי רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית ואסתטית. 

 • כיצד מתבצע הטיפול?

  לפני כל טיפול, אנחנו ממליצים על שימוש באלחוש מקומי על ידי משחת אמלה. החומרים מוזרקים לפנים בעדינות ובכמויות קטנות, ללא כאב או תופעות לוואי חיצוניות. הטיפול אורך מספר דקות ובסיומו תוכלו לחזור מיד לשגרה. 

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  התוצאה מיידית ונשמרת למשך כמה חודשים עד שנה. ניתן לחזור על הטיפול ללא הגבלה ומומלץ לשלבו עם תחזוקה נאותה, כמו שימוש קבוע בקרם הגנה. אנחנו ממליצים גם על שילוב של טיפולים פרא רפואיים שוטפים, שישמרו את התוצאות לאורך זמן. 

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  במקרים של עור רגיש במיוחד, עלולה להופיע נפיחות מקומית ושטף דם, אך אלה נספגים בעור כעבור מספר ימים.