אודות וינקלר קליניק

וינקלר קליניק - מרכז מומחים לאסתטיקה וכירורגיה פלסטית

בקליניקת המומחים שלנו תזכו לקבל טיפול ממיטב הרופאים בתחום האסתטיקה, הכירורגיה הפלסטית והניתוחים הקוסמטיים המשחזרים. את מרכז וינקלר קליניק הקים ומנהל פרופסור אייל וינקלר, מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים קוסמטיים משחזרים, עתיר ידע ובעל ניסיון מעשי רב בניתוחים פלסטיים מורכבים וחדשניים. פרופ' וינקלר היה יושב ראש איגוד הפלסטיקאים בישראל וניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית בתל השומר.

במרפאה מגוון רחב של טיפולים וניתוחים, בין היתר: הגדלת חזה, מתיחת פנים, ניתוחי אף, עיצוב הגוף, שאיבת שומן ועוד.

מרכז המומחים וינקלר קליניק הוקם במטרה לתת שרות רפואי מקצועי ומצוין בכול תחומי האסתטיקה והכירורגיה הפלסטית, והכול תחת קורת גג אחת. מעבר לביצוע ניתוחים בשיטות המתקדמות בעולם, המומחים בוינקלר קליניק הם בעלי ניסיון רב במתן טיפולים להצערת מראה העור באמצעות בוטוקס וחומצה היאלורונית. הקליניקה מציעה גם מחלקת לייזר ומכשור מתקדם ביותר, המאפשרים לבצע טיפולים אסתטיים אפקטיביים ובטוחים ללא התערבות כירורגית. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מהמחלקה לטיפולים קוסמטיים פרא רפואיים משלימים. כל המומחים במרכז הם רופאים מוסמכים ומקצועיים בתחום האסתטיקה והכירורגיה הפלסטית. לכל רופא תחום התמקצעות שונה ויחד הם משלבים את יכולותיהם כרופאים ומעניקים טיפול מקיף לכל מטופלת ומטופל תוך הקפדה על תוצאות בעלות מראה טבעי.

המומחים שלנו

המרכז מעניק קשת של פתרונות ומכלול של טיפולים בכל התחומים, מטיפולים אסתטיים מהירי תוצאה ועד ניתוחים קוסמטיים וכירורגיים מורכבים ומתקדמים. כל טיפול מתבצע אך ורק על ידי רופאים מומחים בתחום, ניתן בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועושה שימוש במכשור מתקדם ובחומרים איכותיים מאושרי FDA בלבד, כאשר כולם מגויסים למטרה אחת ויחידה: להשיג מראה משופר במידה ניכרת וטבעי לגמרי.

להיראות במיטבך, להיראות טבעי הוא המוטו שמנחה אותנו כאשר הליווי האישי הוא קו מנחה בתפיסת העולם של פרופ' וינקלר, המומחים וכול צוות המרכז, עם זמינות ונגישות גבוהות לכול שאלה או צורך, וסיוע ותמיכה לאורך כל הדרך. לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המומחה, המטופלות או המטופלים מקבלים מידע מקיף מיועצת מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל הדרך.

הסניפים שלנו