הצערת עור הפנים

Tixel

העור שלנו נושא עליו את סיפור חיינו. את השינויים ההורמונליים שחווה גופנו, את השמש שספגנו במשך השנים ואת השינויים הקשורים בתהליכי ההתבגרות. נזקי שמש, פיגמנטציה, צלקות אקנה ואחרות, וקמטים הם כולם פרקים בחיינו שמסופרים על ידי עורנו ועלולים לגרום לחוסר שביעות רצון מתמשך מהמראה החיצוני שלנו. לעזרתנו מתגייס מכשיר הטיקסל, פרי פיתוח ישראלי חדשני שהוא תוספת מצוינת לטווח הטיפולים שמציעים מכשירי הלייזר השונים.

הטיקסל, שאושר על ידי ה-FDA, פועל על אנרגיית חום טבעי ללא קרינה ויוצר מיקרו נקבים בשכבת הדרמיס של העור בלי לפגוע באפידרמיס. ההשפעה התרמית הנמוכה והמבוקרת של המכשיר מונעת נזק לרקמות הסמוכות לאזור הטיפול וכך מתאפשר טיפול בטוח, קל ונוח יותר ממכשירי הלייזר המסורתיים, כמו גם זמן החלמה קצר יותר. הטיפול יוצר תהליך של התחדשות בעור ומגרה ייצור של קולגן. בגלל שמגוון האזורים שבו מטפל המכשיר הוא רחב יותר מזה שמתאפשר על ידי מכשירים אחרים, הטיקסל מתאים גם לטיפול באזורים רגישים כמו העפעפיים והאזור שמתחת לעיניים.

טיפולים נוספים להצערת עור הפנים

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  לכל מי שרוצה להצעיר את העור, לטפל בקמטים ובקמטוטים, לטפל בנזקי שמש, לשפר את איכות ומרקם העור, לטפל בפיגמנטציה ובכתמי גיל, לשפר צלקות ואקנה, למצק את העור ולעבור פילינג עדין.

 • האם הטיפול בטוח?

  בוינקלר קליניק הטיפול מתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע בעל הכשרה רפואית, אשר עבר גם הכשרה ייעודית לטיפול במכשיר הטיקסל.

 • כיצד מתבצע הטיפול?

  לאחר ייעוץ אישי נקבע מספר הטיפולים הנדרש (בין ארבעה לשישה טיפולים) וכן נקבעים הפרמטרים לעוצמת הטיפול, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופלת.

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  השיפור נראה לעין בהדרגה, כאשר התוצאה המלאה מתקבלת בדרך כלל תוך שלושה חודשים.

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות או נפיחות מקומית קלה שחולפות תוך זמן קצר.