מתיחת פנים ללא ניתוח

הזמן החולף מותיר חותם על עור הפנים שלנו, שעם השנים מתבגר, צונח ומתקמט. אצל נשים רבות מצב זה עלול לעורר תחושות של חוסר ביטחון עצמי, דכדוך ומועקה. אבל, תודות לפיתוחים חדשניים בתחום הטיפולים האסתטיים אפשר להיעזר גם במכשירים לא פולשניים כדי לשפר את מראה העור.

אולטרפורמר (Ultraformer) הוא מכשיר מתקדם שמבוסס על טכנולוגיה שמהדקת את העור והרקמות בפנים ובצוואר. המכשיר פועל על אנרגיית גלי אולטרסאונד ומסוגל להחדיר אותם לעומק העור בלי לפגוע בפני השטח שלו. באמצעות החדרת אנרגיית חימום למעטפת השריר, נוצר כיווץ שגורם להרמה ולהידוק של האזור המטופל. אנרגיית גלי האולטרסאונד גם מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ובכך משפרת את מראה ואיכות העור לאורך זמן.

 

מתיחת פנים ללא ניתוח - לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מטופלים מספרים

 • למי מתאים הטיפול?

  הטיפול למתיחת פנים ללא ניתוח מומלץ במיוחד למקרים של צניחת עור קלה עד בינונית באזור הפנים. במקרים של צניחה משמעותית יותר ניתן לחזור על הטיפול שוב לאחר שלושה חודשים.

  האולטרפורמר אפקטיבי במיוחד לטיפול בצניחת צוואר, בצניחת עפעפיים קלה, בצניחת זוויות הפה ובאזור המחשוף. הוא גם מתאים לנשים שעברו ניתוח הרמת פנים ורוצות לתחזק את התוצאות לאורך זמן.

 • האם הטיפול בטוח?

  בוינקלר קליניק הטיפול מתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע בעל הכשרה רפואית אשר עבר גם הכשרה ייעודית לטיפול במכשיר האולטרפורמר.

 • כיצד מתבצע הטיפול?

  לפני כל טיפול, אנחנו ממליצים על שימוש באלחוש מקומי על ידי משחת אמלה. משך הטיפול משתנה לפי האזור המטופל ותוכנית הטיפול האישית. טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין שעה לשעה וחצי.

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  רבים חווים שיפור מיד בתום הטיפול אבל התוצאות האולטימטיביות נראות לעין בחלוף שלושה חודשים, כאשר הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק את העור.

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  לאחר הטיפול תיתכן רגישות מקומית באזור אך היא חולפת כעבור כמה ימים.