סקין בוסטר - פנים

Skin Booster

סקין בוסטר - איך להשיג עור זוהר פרופ׳ אייל וינקלר

הכירו את השיטה החדשה המאפשרת להחזיר לעור את הזוהר שלו. פרופ' אייל וינקלר בתוכניתו פתוח לשיפוצים מספר על טיפול הסקין בוסטר, למי מתאים, מתי כדאי לעשות ומתי לא.

סקין בוסטר לעור הפנים

כשעור הפנים שלנו מתבגר, פעמים רבות המראה שלו עייף, המרקם שלו יבש והוא מעוטר בקמטוטים. אחד הפתרונות הטובים ביותר להשבת הרעננות לעור הוא טיפול עם סקין בוסטר.

הסקין בוסטר הוא חומר חדשני בעל מרקם ייחודי של חומצה היאלורונית. החומר מוזרק לתת העור וביכולתו להעלים את הקמטוטים העדינים בפנים ולעזור ליצור מראה מתוח, אלסטי וצעיר יותר. זהו לא חומר שיוצר נפח, אלא כזה שמעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין בעור. לכן, שימוש חוזר ונשנה בסקין בוסטר יחדש, בסופו של תהליך, את הרקמות העמוקות ויעודד יצירה של עור חדש ורענן. 

החומצה ההיאלורונית היא חומר שמיוצר בגוף שלנו באופן טבעי ואחראי על הריפוד של העור וההגנה שלו מפני פציעות. עם זאת, ככל שאנחנו מתבגרים כך הולך ופוחת הייצור של החומצה ההיאלורונית. לכן, ההזרקה של החומצה לתת העור משיבה לעור את החיות שלו. 

טיפולים אסתטיים נוספים:

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  זהו הטיפול המושלם לקמטוטים עדינים, לטיפול בצלקות אקנה, לעור שאיבד את הזוהר שלו ולמראה פנים עייף. 

 • האם הטיפול בטוח?

  כדי לקבל תוצאות טובות חשוב להשתמש בחומרים איכותיים ולבצע את הטיפול אצל מומחים מנוסים. בוינקלר קליניק, אנחנו עושים שימוש רק בחומרים בטוחים והטיפול מתבצע על ידי רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית ואסתטית. 

 • איך מתבצע הטיפול?

  לפני כל טיפול אנחנו ממליצים על אלחוש מקומי על ידי מריחה של משחת אמלה. החומר מוזרק לפנים בעדינות ובכמויות קטנות, ללא כאב או תופעות לוואי חיצוניות. הטיפול אורך כמה דקות ובסיומו תוכלו לחזור לשגרה מיד. 

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  התוצאה מיידית ונשמרת למשך כמה חודשים עד שנה. לפעמים מומלץ לעבור טיפול משלים לאחר כחודש, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  במקרים של עור רגיש במיוחד עלולה להופיע נפיחות מקומית ושטף דם, אבל אלה נספגים בעור כעבור כמה ימים.