נשים רבות, וכמובן גם לא מעט גברים, שהגיעו לגיל 40 ומעלה מוצאים את עצמם במצב שבו הסנטר הופך נפול. בגילאים הצעירים יותר, אפשר לפתור את הבעיה בעזרת אולטרפורמר (מתיחת צוואר ללא ניתוח) או באמצעות קליר ליפט (מיצוק העור בלייזר). אבל, במצבים שבהם העור איבד מגמישותו או כשהוא נפול באופן משמעותי, טיפולים אלה לא יתנו את התוצאה הרצויה ואף עלולים להרע את מצבכם. זאת מפני ששאיבת שומן מאזור של עור נפול רק תתרום עוד יותר לנפילתו. לכן, נדרש פתרון שמבצע פעולה כפולה: גם נפטר מהשומן וגם מותח את העור.

הפתרון המשולב והחדשני ביותר לסובלים מצניחת סנטר הוא שאיבת שומן ממוקדת באמצעות סיב לייזר. זוהי פרוצדורה ניתוחית לא מורכבת ואפקטיבית מאוד שכוללת החדרה של קרן לייזר לעור על ידי סיב דק וארוך, דרך חתכים זעירים. זהו טיפול שמתאים לאלה אשר מעדיפים לטפל בצוואר ובסנטר באופן נקודתי.

ניתוחי פנים נוספים:

מטופלים מספרים

 • למי מתאים הטיפול?

  זהו טיפול מצוין לכל אלה שסובלים מסנטר כפול, מעור שאיבד את גמישותו ומעור נפול בצורה משמעותית, ומצבם איננו מתאים לשאיבת שומן ממוקדת או לטיפולי לייזר.

 • מהו מהלך הטיפול?

  דרך חתכים זעירים בעור, מוחדר סיב לייזר דק וארוך. הלייזר מפרק את תאי השומן והופך אותם לנוזל, מה שמאפשר הליך שאיבה אפקטיבי ואחיד יותר. מתיחת העור נגמרת בעקבות פעולת החימום של הלייזר שכן החימום מעודד את הגוף לייצר קולגן.

 • האם נדרשות הכנות מיוחדות?

  לפני הטיפול יש להיבדק על ידי רופא מומחה שיעריך את התאמתכם לטיפול.

 • מהו תהליך ההחלמה?

  ההתאוששות מהטיפול אורכת כמה ימים.

 • האם לצפות לתופעות לוואי?

  כמו לאחר כל ניתוח ייתכנו דימומים, שטפי דם ובצקות.