עם השנים, הולכות השפתיים שלנו ומאבדות מנפחן, והופכות דקות יותר. תופעה זו גורמת לפנים שלנו להיראות מבוגרות ולעיתים גם עצובות או כעוסות משהו. לכן, באופן טבעי, הפתרון הטוב ביותר לשפתיים שהחלו להתבגר הוא העיבוי וההחזרה שלהן למצבן הטבעי והרענן. למרבה השמחה, מדובר בתהליך קצר ופשוט שנותן תוצאות מצוינות.

השיפור וההצערה של מראה השפתיים מושגים בזכותם של חומרי מילוי מתקדמים מאוד שמאפשרים לנו לספק פתרון לא-ניתוחי ואפקטיבי מאוד לשפתיים, באמצעות הזרקה. חומרי המילוי החדישים הם רכים, אלסטיים ונעימים למגע, ומאפשרים מילוי מדויק מאוד שמחזיר את השפתיים לקדמותן בלי חשש מהתפתחותם של סיבוכים. 

חומר מילוי ייעודי לעיצוב שפתיים

חומרי המילוי שמשמשים אותנו בקליניקה נועדו במיוחד למילוי השפתיים (כמו גם למילוי הסנטר ולתיקון קמטים עמוקים). הבחירה במוצר המתאים והניסיון העשיר של המומחים שלנו, הם שמאפשרים לנו להגיע לתוצאות אופטימליות ולמראה טבעי.

טיפולים אסתטיים נוספים:

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

 • האם הטיפול בטוח?

  המומחים המנוסים של וינקלר קליניק עושים שימוש רק בחומרים בטוחים ומאושרים על ידי ה-FDA, ומקפידים מאוד לא רק על השמירה על המראה הטבעי, אלא גם על בטיחותם של המטופלים. 

 • כיצד מתבצע הטיפול?

  לפני כל טיפול, אנו ממליצים על שימוש באלחוש מקומי בעזרת משחת אמלה. החומרים מוזרקים לאזור בעדינות ובכמויות קטנות כדי להגיע לתוצאה האופטימלית. הטיפול אורך מספר דקות ובסיומו תוכלו לחזור מיד לשגרה. 

 • מתי תהיה התוצאה נראית לעין?

  התוצאה מיידית ונשמרת לאורך זמן (6-8 חודשים).

 • תופעות לוואי

  אזור השפתיים הוא רגיש ולכן נוטה להגיב בנפיחות מקומית אשר חולפת לאחר כמה ימים.

 • מתי מומלץ לחזור על הטיפול?

  ניתן לחזור על הטיפול בכול פעם שרוצים לחדש את מראה השפתיים. על פי רוב, בחלוף כחצי שנה מהטיפול האחרון.