אנדוליפט - עיצוב סנטר וקו לסת ללא ניתוח

ENDOLIFT

לייזר הוא בין הטכנולוגיות הכי פופולריות ברפואה האסתטית, והוא הרוויח את הפופולריות שלו ביושר ובאפקטיביות רבה.

אם לתאר זאת בפשטות, לייזר הוא קרן מוגברת בצבע אחד שמעבירה קרינת חום. כשהקרינה פוגשת את העור שלנו, היא יוצרת תהליך מבוקר של הצטלקות פנימית שממצקת ומהדקת את העור מבפנים, וגם מעוררת תהליכים שמחדשים את העור, מעודדים ייצור מחודש או מוגבר של סיבי קולגן ואלסטין ומשיבים לעור את הנפחים שאבדו לו.

אחד הסימנים לכך שהלייזר הוא פתרון אסתטי אפקטיבי למגוון רחב של מצבים הוא הפיתוחים התמידיים שמולידים עוד ועוד מכשירים חדשניים, כל מכשיר עם ייחוד משלו. לאחרונה, הגיע לקליניקה שלנו מכשיר לייזר חדשני נוסף של חברת Alma Laser: אנדוליפט - הדור הרביעי של מכשירי הלייזר הניידים.

אנדוליפט - תעודת זהות

הייחודיות של האנדוליפט היא שהסיב האופטי שלו מוחדר לתת העור (שכבת הדרמיס) באזור המטופל כך שהוא מסוגל לטפל ישירות ברקמה התת עורית. המכשיר הוא ייחודי גם בזכות אורך הגל שהוא מפיק, שמהירותו 1470 ננומטר והמשמעות היא שהחום המופץ הוא מדויק ומגיע לשומן במקום להתפזר לכל עבר ללא מטרה ספציפית, כפי שקורה עם טכנולוגיות אחרות. אורך גל זה מאפשר משך טיפול קצר יותר בהשוואה למכשירים אחרים ולכן אפשר לבצע אותו בהרדמה מקומית, ולהפחית משמעותית את רמת הכאב והסיכון לסיבוכים.

תוצאות הטיפול נראות לעין מיד אחרי הטיפול הראשון והחזרה לשגרה היא מיידית, ללא תקופת החלמה. עם זאת, אפקט מתיחת העור מתרחש בהדרגתיות ולכן אפשר להבחין בתוצאות הסופיות כשישה עד שמונה חודשים מסיום הטיפול.

אנדוליפט הוא אפקטיבי כטיפול זעיר-פולשני במגוון של מצבים:

 • מיצוק וחיטוב הפנים וקו הלסת
 • סנטר כפול
 • המסת עודפי שומן
עיצוב סנטר וקו לסת ללא ניתוח - לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מטופלים מספרים

 • למי מתאים הטיפול?

  אנדוליפט הוא טיפול אפקטיבי לכל מי שרוצה לטפל באחד המצבים שפורטו למעלה. עם זאת, חשוב לציין שכאשר מטרת הטיפול היא מיצוק ומתיחה של העור בכל אזור בגוף, האנדוליפט יהיה אפקטיבי במיוחד במקרים שבהם לא מדובר בצניחה משמעותית מדי. כאשר הצניחה היא משמעותית, האנדוליפט יכול לשפר מעט את המצב אבל לא לחולל שינוי מהותי.

 • מהם יתרונות הטיפול באנדוליפט?

  יש לא מעט יתרונות לאנדוליפט וביניהם טיפול ללא חתכים או תפרים תחת הרדמה מקומית בלבד, רמת כאב מופחתת בהשוואה לטיפולים במכשירים דומים, וחזרה מיידית לשגרה.

 • האם הטיפול בטוח?

  אנדוליפט נחשב לטיפול עם רמת בטיחות גבוהה. ברגע שנקבעים הפרמטרים הטיפוליים, התוכנה עוקבת אחר מהלך הטיפול ובמקרה שהיא מזהה חריגה, היא מזהירה את הרופא בעזרת משוב קולי. בנוסף, בכל מקרה חריג המערכת מפסיקה את פליטת החום שלה באופן אוטומטי.

 • איך מתבצע הטיפול?

  הטיפול מתחיל בהרדמה מקומית של אזור הטיפול ולאחריה מוחדר הסיב האופטי דרך פתח כניסה זעיר בעור. בשלב זה, הרופא מניע את הסיב האופטי לאורכו ולרוחבו של האזור המטופל.

  כשבוע-שבועיים לאחר הטיפול, אנחנו מציעים ללקוחותינו מסז׳ לימפטי לזירוז תהליך הריפוי ולהקלה על הבצקות. המסז׳ ניתן כחלק בלתי נפרד מהטיפול הכולל.

  מלבד תחושת חוסר נוחות קלה, לא מורגש כאב במהלך הטיפול.

 • מתי אפשר יהיה להבחין בתוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול נראות לעין מיד לאחריו, אבל התוצאות הסופיות מתקבלות באופן הדרגתי כחצי שנה עד שמונה חודשים מתום הטיפול. 

 • לאילו תופעות לוואי לצפות?

  אחרי הטיפול עלולים להופיע שטפי דם או אדמומיות באזור המטופל, ולעיתים גם תחושת חוסר נוחות עד כאב קל. על פי רוב, תופעות הלוואי חולפות בתוך שבוע עד שבועיים.