הצרת היקפים בהקפאת שומן

Fat Freezing - CoolTech

סרטון הקפאת שומן פרופ׳ אייל וינקלר

רבים מאיתנו סובלים מעודפי שומן שאנחנו רוצים להיפטר מהם, אבל לא בהכרח מעוניינים להיכנס לחדר הניתוח. פרופ' אייל וינקלר בתוכניתו פתוח לשיפוצים מסביר מהי השיטה שיכולה לסייע, כמה זמן לוקחת ההחלמה ומתי היא לא מומלצת.

הקפאת שומן בקור

הקפאת שומן היא טכנולוגיה חדשנית להצרת היקפים. בטכנולוגיה זו ניתן להקפיא את השומן ולהמיס אותו, ולשפר את ההיקפים ב-8 סנטימטרים ויותר תוך שישה שבועות עד שלושה חודשים. כל זה נעשה ללא ניתוח, ללא צורך בהרדמה כללית או מקומית וללא זמן החלמה.

ההליך אורך 70 דקות לכל אזור ומתבצע בקליניקה. הטכניקה פועלת על פי העיקרון ששומן קופא בטמפרטורה גבוהה מזו של העור וכך אפשר לגרום להרס של תאי השומן תוך שמירה על הרקמות שסביבו. בשבועות שלאחר הטיפול מערכת הלימפה של הגוף מפנה את השומן ובכך גורמת להצרה ולהידוק של ההיקפים.

הקפאת השומן היא טיפול יעיל למצבורי שומן מקומיים גדולים ויש להיבדק על ידי רופא כדי לוודא התאמה לטיפול. 

לגלריית תמונות לפני / אחרי לחצו כאן

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  הטיפול יעיל לצמצום מצבורי שומן מקומיים דוגמת בטן, ירכיים, מותניים, וזרועות. אינו מתאים למקרים בהם מצבורי השומן גדולים מאוד, לאחר שאיבות שומן בשנה האחרונה, לסובלים מקריוגלובולינמיה, מחלת רנו, או כשיש זיהום באיזור המיועד לטיפול.

 • יתרונות הטיפול

  הטיפול מתבצע במרפאה, ללא צורך בהרדמה וללא חתכים ניתוחיים ובסיומו ניתן לחזור מיד לשגרה.

 • הכנות לטיפול

  אין צורך בהכנות לטיפול.

 • מהלך הטיפול

  משך הטיפול 70 דקות לכל אזור. ניתן לטפל לכל היותר ב 3 אזורים באותו היום. המעוניינים בהצרה נוספת לאותו האזור, יוכלו לחזור על הפעולה לאחר 6 שבועות.

 • החלמה

  מיד לאחר הטיפול תופיע אדמומיות קלה או בצקת שתחלוף תוך מספר שעות עד ימים. לעיתים יש כאב קל מיד לאחר הפעולה או ירידה בתחושה באזור הטיפול שתחזור לעצמה תוך מספר שעות/ימים.