הסרת שומות, נקודות חן ויבלות בלייזר

Laser mole removal

נקודות חן, שומות עוריות, קסנתלזמה, גושים שומניים אחרים, משקעי כולסטרול בעור, תלוליות עור, skin tags ויתר הממצאים על העור גורמים פעמים רבות למטרד אסתטי, העלול להפריע באיפור או למשוך את תשומת ליבו של המתבונן. לעיתים, במקומות מסויימים בגוף השומות יכולות לגרום לגרד או לאי נוחות פיזית.

על ידי שיוף של הממצא המטריד בלייזר ניתן להסיר את מרבית הנגעים העוריים  ללא הותרת צלקת או כתם כפי שהיה קורה בהליך כירורגי להסרת הממצא. השיוף מותיר את העור חלק, ובגוון אחיד לסביבתו.

יבלות ויראליות אף הן, הינן גורם לאי נוחות ותחלואה אסתטית. לעיתים, לאחר כשלון של טיפולים קודמים בחנקן נוזלי או אחרים, ועקב ממצאים מאוד מפושטים בכפות הרגליים הידיים או הפנים יכול הטיפול בלייזר להביא להקלה משמעותית ולצמצום של הנגעים. 

לגלריית תמונות לפני / אחרי לחצו כאן

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  לבעלי שומות, נקודות חן, נגעי עור, ותלוליות עור שנבדקו ונמצאו שפירים ומתאימים להסרה בלייזר.

  יבלות ויראליות בכפות הידיים הרגליים והפנים.

 • יתרונות הטיפול

  הטיפול מביא להסרת הנגעים העוריים והחלקת הממצאים לכדי גובה אחיד עם העור שסביבם. כל זאת ללא צלקת גדולה או פגיעה בשיעור הנלווה וללא צורך בתפרים.

 • הכנות לטיפול

  טרם הטיפול יבדקו הנגעים והתאמתם להסרה בלייזר. במקרים בהם יהיה צורך רפואי תשלח דגימה לביופסיה מהנגע.

  טרם הטיפול ניתן להמרח במשחת אילחוש אמלה. 

 • מהלך הטיפול

  הטיפול אורך מספר דקות. בתחילתו תבוצע זריקה להרדמה מקומית. השיוף אינו כואב כלל . בתום הטיפול תמרח משחה אנטיביוטית ותבוצע חבישה לפי הצורך

 • החלמה

  העור מסיים החלמה תוך שבוע עד שבועיים ובזמן זה לרוב יש למרוח משחה אנטיביוטית. לאחר מכן לעיתים נותר שינוי גוון במקום, אולם תופעה זו חולפת לרוב כעבור מספר שבועות.

 • סיבוכים

  הפרוצדורה הינה בטוחה ואינה כרוכה בסיבוכים. במקרים נדירים נותרת במקום צלקת או שינוי גוון או צבע. לעיתים יש הישנות של הנגע הדורש שיוף חוזר.