אולטראפי - המכשיר החדש להצערת הפנים והצוואר ללא ניתוח

"דוקטור, אני ממש רוצה לשפר את מראה הפנים, להיפטר מהקמטים והעור הנפול אבל בלי ניתוח... אז מה אפשר לעשות?" זאת אחת השאלות השכיחות ביותר שאנחנו שומעים בקליניקה. והתשובה  היא: יש מה לעשות. ניתן לשפר ולהרים את הפנים, להצעיר את העפעפיים, להדק את הצוואר ולרענן את אזור המחשוף. איך? בעזרת המכשיר החדשני שלנו – אולטראפי.

השימוש במכשירי אולטרסאונד קיים בתחום הרפואה האסתטית כבר שנים רבות, כמו גם בתחומים רפואיים רבים אחרים. כאשר מתייחסים אליהם כפתרון אסתטי, האפקטיביות של גלי הקול, שעליהם פועלים מכשירי האולטרסאונד, תלויה מאוד במכשיר עצמו. לכן, המכשיר החדש שעליו אנו עומדים לספר לכם הוא פריצת דרך של ממש שכן הטכנולוגיה הייחודית שלו יודעת לעשות לא מעט דברים שמכשירים אחרים אינם מסוגלים להם.

המכשיר החדש בקליניקה הוא האולטרארפי (Ultratherapy), שמבוסס על טכנולוגיה שמהדקת את העור והרקמות בפנים ובצוואר. אחד החידושים החשובים ביותר שמביא איתו האולטראפי הוא היכולת להחדיר את אנרגיית גלי האולטרסאונד לעומק העור, מבלי לפגוע בשטח העור. אבל היתרונות שלו לא נגמרים רק בזה ובעידן שבו ישנה גם דרישה לטיפולים שאינם כירורגיים, מכשיר האולטראפי הוא הטיפול הבלתי פולשני היחיד מסוגו המאושר על ידי ה-FDA האמריקאי. 

מה עוד יודע האולטראפי  לעשות היטב ולמה אפשר לצפות בטיפול? הנה כל הפרטים החשובים.

 

 

הטיפול

הטיפול מתמקד בהחדרת אנרגיית חימום למעטפת השריר. החימום גורם לכיווץ ובכך להרמה ולהידוק של האזור המטופל. כך, אפשר להצעיר את הפנים, להדק את הצוואר ולצמצם את צניחת הגבות והעפעפיים. 

להבדיל ממתיחת פנים, שבה אפשר לדייק במידת ההרמה הרצויה, הטיפול באולטראפי מעודד תהליך של כיווץ והידוק טבעי של הרקמות באמצעות טכנולוגיה שמבוססת על גלי אולטרסאונד. האנרגיה הזאת מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצור קולגן חדש ובריא. הטיפול מתאים למקרים שבהם הצניחה היא קלה עד בינונית.
במקרים שבהם הצניחה היא דרמטית יותר, ניתן לחזור על הטיפול פעם נוספת לאחר שלושה חודשים.

משך הטיפול תלוי באזור המטופל ובתוכנית הטיפול הייחודית והאישית שמותאמת בפגישת הייעוץ. טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין שעה לשעה וחצי, וטיפול באזור המחשוף אורך כחצי שעה. בזמן הטיפול, חשים המטופלים באנרגיה שחודרת לעומק העור אך רמת הנוחות, או אי נוחות, משתנה בין אדם לאדם. בהתאם לסוג הטיפול והעומק שנבחר, אנו עושים שימוש במשחת אלחוש במידת הצורך.

הטיפול מבוצע על ידי רופא מומחה שעבר הכשרה ייעודית להפעלת המכשיר ולמתן הטיפול בעזרתו, וזה בנוסף לניסיון ולמקצועיות של המומחים שלנו לאסתטיקה ולכירורגיה פלסטית. 

התוצאות

הייחוד של טכנולוגיית האולטראפי הוא שתוצאותיה מצוינות עם שיפור משמעותי בחידוש ובשיפור מראה העור, למרות שהוא לא פולשני. אמת, עדיין לא נמצאה הטכנולוגיה שתחליף את ניתוחי הרמת הפנים, אבל אין ספק שהאולטראפי  מגיע הכי קרוב שאפשר במצבים מסוימים. לכן, זוהי חלופה מומלצת לאלה שעדיין אינם מוכנים לניתוח וצניחת הפנים והצוואר שלהם היא קלה עד בינונית, או למי שכבר עברו ניתוח ורוצים לשמר את תוצאותיו למשך זמן ארוך יותר. 

לאחר הטיפול, החזרה לשגרה היא מיידית וללא זמן החלמה. לעיתים קיימת רגישות מקומית באזור הטיפול, שחולפת לאחר כמה ימים. 

המכשיר מפיק תוצאות טבעיות מאוד ומעודד בנייה מחודשת של קולגן, ולמרות שמטופלים רבים חווים שיפור מיד בתום הטיפול, התוצאות האולטימטיביות נראות לעין כעבור כשלושה חודשים. זאת מפני שהקולגן החדש שנבנה זקוק לכמה שבועות כדי למתוח ולמצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, ולחדש ולהחליק את העור באזור החזה והמחשוף. וכל זאת, לאחר טיפול אחד בלבד. 

למי שרוצה ליהנות מתוצאה מיידית אני ממליצה לשלב את הטיפול עם הזרקת חומרי מילוי. זהו טיפול מצוין לנשים שעברו ניתוח הרמת פנים ורוצות לתחזק את התוצאות. נוסף על כך, זהו טיפול אפקטיבי במיוחד לצניחת צוואר, לטיפול בעודפי שומן קלים, לצניחת עפעפיים קלה, לצניחת זוויות הפה ולשיפור המחשוף.

הנה כמה דוגמאות לתוצאות שמתקבלות בעקבות הטיפול באולטראפי. אם אתם תוהים אם הטיפול הזה יכול להתאים גם לכם, פשוט תגיעו לפגישת ייעוץ שבה נוכל להציע לכם תוכנית טיפול מותאמת אישית.

לחצו להמשך קריאה על מתיחת פנים