טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות טיפולים לא פולשניים

מגמת הטיפולים הלא-פולשניים צוברת תאוצה – 3 טכנולוגיות שהופכות אותה למציאות

הקיץ מגיע וזהו הזמן שבו המראה הפיזי שלנו מקבל את מרכז הבמה. לכן, זהו גם הזמן המושלם לדבר על מגמות בתחום האסתטיקה ועל אחת מהן במיוחד: הטיפולים הלא-פולשניים. למרבה השמחה, המגמה הזאת הולכת ומתחזקת בזכותן של התפתחויות טכנולוגיות מרשימות שבמצבים מסוימים, מאפשרות לנו להגיע לתוצאה הטובה ביותר בלי להיעזר בסכין הניתוחים.

כדי להביע את הערכתנו הרבה לכל אותם חידושים והמצאות, בחרנו לתת במה לשלוש טכנולוגיות בלבד מבין שלל המכשירים המתקדמים הזמינים בשוק, כאשר לכולן דבר אחד במשותף: תוצאות מצוינות. זאת כמובן גם הסיבה, שכולן, עד האחרונה, עברו את הבדיקה המדוקדקת של המומחים שלנו ונמצאו ראויות להצטרף למגוון המכשירים המתקדמים שמשמשים אותנו בקליניקה.

אם כן, הנה הן לפניכן, שלוש הטכנולוגיות המנצחות שלנו.

1. המשיח כבר פה: CoolTech

מכשיר ה-CoolTech כבש אותנו בסערה כבר ממבט ראשון. זוהי אחת ההמצאות החדשניות והמתקדמות ביותר בשוק, שנותנת פתרון הולם לכל מי שרוצה להיפטר ממצבורי שומן מקומיים. למה אנחנו מתייחסים אליה בכזאת יראת כבוד? כי עד שהגיע ה-CoolTech, הטיפול האפקטיבי היחידי שהיה זמין למי שרצה לחטב את גופו היה כרוך בניתוח, בצלקות ובזמן החלמה. אבל כל זה מאחורינו.

ה- CoolTech מתבסס על רגישותן של רקמות השומן בגוף והתגובה שלהן לשינויי טמפרטורות. בפועל, מקרר המכשיר את רקמת השומן וכשמידות החום יורדות אל מתחת ל-7 מעלות, כאשר המצב האופטימלי הוא 4 מעלות, השומן קופא. בשלב זה, מצב הצבירה של השומן משתנה וברקמת השומן מופיעים קריסטלים, אשר מפונים מהגוף בהדרגה באמצעות מערכת הלימפה. למעשה, זהו הרג מבוקר של תאי שומן כאשר מניסיוננו, השומן השטחי באזורים המטופלים מפונה תוך שמונה עד 12 שבועות מיום הטיפול.

כך, מסוגל מכשיר ה- CoolTech להצר היקפים ללא ניתוח, בעקבות טיפול שנמשך רק 70 דקות, ללא זמן החלמה וללא כאבים. מי שרוצה, יכול לבחור לטפל בכמה אזורים בגוף, מהברכיים ועד הכתפיים, גם מאחור וגם מלפנים. על פי רוב, נדרשים עד שלושה טיפולים בכל אזור, כאשר יש להמתין מינימום שישה שבועות בין טיפול אחד למשנהו. בעקבות הטיפול ייתכנו אדמומיות, בצקת קלה וכאב קל ומומלץ להקפיד על תזונה דלת פחמימות במשך שלושה ימים לאחר הטיפול. בנוסף, כדי לעזור לגוף לסלק את השומן שקפא, מומלץ להרבות בפעילות גופנית. והתוצאות? הן נראות לעין כבר לאחר חמישה עד 10 שבועות מיום הטיפול.

זהו טיפול שניתן לבצע אותו בכל עונה גם בלי תכנון מוקדם. לכן, אם גמלה בלבכם ההחלטה להדק מעט את ההיקפים שלכם, גם אם עכשיו שיא הקיץ, זה לגמרי אפשרי, כי ה- CoolTechהוא לא רק חתיך עם חוש הומור, אלא גם ספונטני:)

התוצאות

תמונה, טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות טיפולים לא פולשניים

טיפולים לא פולשניים, לפני ואחרי

טיפולים לא פולשניים, לפני ואחרי, מותניים

2. החום לטובת האנושות: הטיקסל

למרות שבמונחים אקולוגיים החום הגובר הוא תופעה שעלינו לנסות למנוע, בתחום האסתטיקה אנרגיית החום הטבעי דווקא עושה לנו טוב ומשמשת אותנו לחידוש ולהצערת עור הפנים, להעלמת קמטים, להבהרה של העור ולהחדרת חומרים לתוכו.

הטיקסל הוא מכשיר מתקדם, פרי פיתוח ישראלי, מאושר על ידי ה -FDA, שמבוסס על טכנולוגיית אבלציה תרמו מכנית והחידוש שהוא מביא איתו הוא פורץ דרך. במקום להזיק לכל הרקמות שמקיפות את אזור הטיפול, הטיקסל גורם להתחדשות העור על ידי השפעה תרמית מבוקרת וממוקדת מאוד. כך, נמנעת אי הנוחות הרבה שנגרמת בעקבות טיפול במכשירים המקבילים לטיקסל, הם מכשירי הלייזר השונים, ואין צורך להיעזר בקרם אלחוש לפני הטיפול.

במהלך הטיפול,חודרת אנרגיית החום של הטיקסל לעור ויוצרת מיקרו נקבים בשכבת הדרמיס של העור, כלומר בשכבה העמוקה, בלי לפגוע באפידרמיס, שהוא השכבה החיצונית של העור. הליך זה מעורר תהליך של התחדשות העור ומגרה את הגוף לייצר קולגן. שתי תגובות אלה מולידות עור רענן יותר וייצור מוגבר של קולגן ואלסטין. נוסף על כך, החום גם יוצר מעברים זעירים שדרכם יכול העור לקלוט חומרים פעילים.

בזכות היותו בטוח מאוד, הטיקסל מסוגל לטפל באזורים מגוונים, שעד כה לא ניתן היה לטפל בהם עם מכשירי הלייזר השונים. כעת, תוכלו לטפל באזור העפעפיים, באזור שמתחת לעיניים, ביתר האזורים בפנים וכן בצוואר, במחשוף ובגב כף היד. הטיקסל משמש להצערת העור, לטיפול בקמטים ובקמטוטים, לטיפול בנזקי שמש, לשיפור איכות ומרקם העור, למיצוק העור, לטיפול בצלקות ובאקנה ולטיפול בפיגמנטציה ובכתמי גיל. אין מה לומר, הטיקסל הוא באמת אחד החידושים החמים של השנים האחרונות.

התוצאות

הטיקסל הוא באמת אחד החידושים החמים של השנים האחרונות

הטיקסל הוא באמת אחד החידושים החמים של השנים האחרונות, תמונה

הטיקסל הוא מכשיר מתקדם, פרי פיתוח ישראלי, תמונה לפני ואחרי

3. גם גלי הקול לטובתנו: אולטרפורמר

אז מה היה לנו בינתיים? טיפלנו בקור וטיפלנו בחום, ועכשיו הגיע הזמן להגביר את הווליום. אולטרפורמר הוא מכשיר שפועל על גלי קול, או אולטרסאונד בלעז, והוא פריצת דרך מרשימה מאוד. אחד החידושים הכי חשובים שמביא איתו מכשיר האולטרפורמר הוא היכולת להחדיר את אנרגיית גלי הקול לשכבות העמוקות של העור, בלי לפגוע בשכבה החיצונית. הוסיפו לכך את היותו הטיפול הבלתי פולשני היחיד מסוגו שאושר על ידי ה-FDA האמריקאי, וכבר תבינו למה אנחנו כל כך מתלהבים ממנו. אבל זה ממש לא הכול.

באמצעות גלי האולטרסאונד, מחדיר האולטרפורמר אנרגיית חימום למעטפת השריר. החימום גורם לכיווץ והכיווץ גורם להרמה ולהידוק של האזור המטופל. כך, מעודד המכשיר הידוק טבעי של הרקמות וגם מעורר את הגוף לייצר קולגן חדש ובריא, ולכן הוא חלופה מצוינת למי שעדיין איננה מוכנה לניתוח הרמת פנים.

האולטרפורמר הוא פתרון מצוין לטיפול בצניחה קלה עד בינונית של הפנים והצוואר, או לשימור תוצאותיו של ניתוח הרמת פנים לזמן ארוך יותר. זהו גם טיפול אפקטיבי מאוד בעודפי שומן קלים, בצניחת עפעפיים קלה, בצניחת זוויות הפה והצוואר ולשיפור מראה המחשוף.

המטפלים באולטרפורמר הם רופאים מומחים שעברו הכשרה להפעלת המכשיר, כאשר משך הטיפול משתנה ונקבע בעת בניית תוכנית הטיפול האישית. החזרה לשגרה היא מיידית ולא נדרש זמן החלמה, ולמרות שהתוצאות נראות מיד לאחר הטיפול, את התוצאה האולטימטיבית תוכלו לראות לאחר כשלושה חודשים. זאת מפני שלקולגן המתחדש נדרשים כמה שבועות כדי למתוח ולמצק את העור. קול הכבוד לך אולטרפורמר!

התוצאות

תוצאה האולטימטיבית תוכלו לראות לאחר כשלושה חודשים

תמונות לפני ואחרי להמחשה, תוצאה האולטימטיבית תוכלו לראות לאחר כשלושה חודשים

תמונות לפני ואחרי, תוצאה האולטימטיבית תוכלו לראות לאחר כשלושה חודשים, לחצו לקריאת הכתבה

עם מבחר כזה מרשים, איך תדעו במה לבחור? אתן ודאי כבר יודעות את התשובה: בפגישת ייעוץ, המומחים המנוסים שלנו יתאימו לכן את הטיפול המדויק למצבכן ולרצונותיכן, ויכינו לכן תוכנית טיפול מותאמת אישית.

למידע נרחב על מתיחת פנים