המומחים שלנו

פרופ' אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר עומד בראש וינקלר קליניק, מרכז מומחים בתחומי הכירורגיה הפלסטית, המשחזרת והרפואה האסתטית.

הרעיון מאחורי המרכז הוא מתן שירות רפואי מקצועי מצוין, בו לכול אחד מהמומחים תחום התמקצעות, יחד הם משלבים את יכולותיהם כרופאים בטיפול בכל מטופלת ומטופל.

פרופסור אייל וינקלר החל את דרכו המקצועית בבית חולים שיבא תל השומר, וניהל בין השנים 2011-2015 את המחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות של בית החולים. במסגרת עבודתו בתל השומר ביצע פרופסור וינקלר ניתוחי שיחזור בעקבות כוויות, טראומה, סרטן (לרבות סרטן השד), וכן היה אחראי על השירות לחולי מלנומה של המחלקה. בין השנים 2005-2009 כיהן כיו"ר איגוד הפלסטיקאים בישראל.

השכלה

פרופסור אייל וינקלר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב משנת 1985 ובעל רשיון מומחה בכירורגיה פלסטית וניתוחים קוסמטיים מטעם המועצה המדעית של יו"ר משרד הבריאות. פרופסור וינקלר סיים תת התמחות במיקרוכירורגיה בבית חולים בניו-יורק והשתלם בניתוחים קוסמטיים בארה"ב ובקנדה.

ניתוחים קוסמטיים

פרופסור אייל וינקלר מבצע את כל מגוון הניתוחים הקוסמטיים: מתיחת פנים, מילוי קמטים, הרמת מצח, עפעפיים, ניתוח אף, הצמדת אוזניים, שאיבת שומן, מתיחת בטן וניתוחי שדיים (הקטנה, הגדלה, גינקומסטיה ותיקון אסימטריה). במשך השנים צבר פרופסור וינקלר ניסיון רב בכל סוגי הניתוחים הקוסמטיים והביא ארצה שתי שיטות ניתוח ייחודיות - ניתוח להקטנת חזה וניתוח לשאיבת שומן. השיטה הייחודית להקטנת החזה שהביא עמו ארצה מקנדה מבטיחה מינימום צלקות ועיצוב השד המוקטן כך שייראה טבעי. בשנים האחרונות צבר פרופסור וינקלר ניסיון רב לאחר שביצע עשרות ניתוחי הקטנת חזה בשיטה זו והוא כיום הרופא המוביל בביצוע ניתוח זה בארץ.

ה“אני מאמין” של פרופסור אייל וינקלר

על המנתח הפלסטי להיות קודם כל אנושי, חם ואמפתי לצורכי מטופליו.

המנתח הפלסטי המקצועי והאמין רוצה ומסוגל להעניק למטופל את הטוב ביותר.

למדתי את רזי המקצוע מהמנתחים הטובים ביותר בבתי החולים הטובים ביותר בארץ ובעולם, ולמטופליי אני ממליץ לבצע אך ורק ניתוחים שיועילו להם ויענו על ציפיותיהם, ביודעם שמנתח מעולה הוא זה אשר מבטיח לפני הניתוח את אשר ניתן להגשים אחריו.

מנתח מהימן מקפיד ללמוד ולהתעדכן בספרות המדעית ובטכניקות חדשות, ומבצע רק ניתוחים שבהם הוא צבר ניסיון ושליטה מרביים. 

הכירורגיה הקוסמטית מוכרת לכל וזוכה לחשיפה ציבורית נרחבת. הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים הפכו ל"נורמה" חברתית, והעיסוק בהם עבר מחדרי חדרים למרחב הגלוי והפתוח.

בשנים האחרונות השתפרו פלאים הטכנולוגיה והציוד הכירורגיים ועמם התפתחה היכולת של המנתחים הפלסטיים לבצע מגוון רחב של ניתוחים וטיפולים קוסמטיים המשפרים את המראה ואת התפקוד של רבים מחלקי הגוף.

הניתוחים הפלסטיים נחלקים לשני תחומים עיקריים: כירורגיה משחזרת וכירורגיה קוסמטית. שני תחומים אלה משלימים זה את זה, ואני אכן משתדל לשלב בין השניים.

הכירורגיה המשחזרת מתבצעת בבתי החולים הציבוריים - הרחק מעין הכותרות - היא כוללת שחזור רקמות פגועות אחרי ניתוחים להסרת גידולים, כמו סרטן העור או סרטן השד, טיפול בכוויות, טיפול במומים מולדים (חיך ושפה שסועים) טיפול בנפגעי תאונות דרכים ובנפגעי טרור ועוד.

CV/ E.Winkler MD