מכשיר הטיקסל החדשני – בחזית הטכנולוגיה להצערת העור

מאת: ד״ר ראול אספרזה

בכל פעם שיש התפתחות כלשהי בתחום האסתטי, כולנו, הן המטופלים והן המטפלים, עושים קפיצת מדרגה ויכולים ליהנות מטיפולים אפקטיביים יותר. דוגמה מצוינת לכך היא הטיקסל, מכשיר חדשני שנמצא בחוד החנית של הטיפולים להצערת העור ומשמש אותנו בקליניקה עם תוצאות מצוינות וזמן החלמה קצר. 

הטיקסל, המכשיר החדש והמוצלח בתחום הטיפולים להצערת העור, הוא פרי פיתוח ישראלי, מאושר על ידי-FDA, המבוסס על טכנולוגיית אבלציה תרמו מכנית, שנועדה לטפל במרקם העור. רוצים להכיר אותו מקרוב? הנה כל הפרטים שחשוב לדעת.

אז מה זה טיקסל?

מכשיר הטיקסל פועל על אנרגיית חום טבעי, ללא קרינה, והוא משמש לחידוש ולהצערת העור, להעלמת קמטים, להבהרת העור ולהחדרת חומרים לעור. טיקסל הוא תוספת מצוינת לטווח הטיפולים שמציעים מכשירי הלייזר השונים, מבוססי פחמן דו-חמצני ואחרים. המערכת יוצרת מיקרו נקבים בעור (דרמיס) מבלי לפגוע באפידרמיס. בעקבות הטיפול נוצר תהליך התחדשות של העור וגירוי לייצור קולגן.

אבל תכל'ס, מה מסוגלת המערכת לעשות? את כל הדברים הבאים:

  • הצערת העור
  • טיפול בקמטים ובקמטוטים
  • טיפול בנזקי שמש
  • שיפור איכות ומרקם העור
  • טיפול בפיגמנטציה וכתמי גיל
  • צלקות ואקנה
  • מיצוק העור
  • פילינג עדין
 

 

מעבר למגוון הטיפולים האפשריים, לטיקסל יש כמה יתרונות בולטים.

1. מגוון יותר

מגוון האזורים שבהם מטפלת המערכת הוא רחב יותר מאשר זה המתאפשר בטיפול עם מערכות אחרות. כך, מערכת טיקסל מאפשרת טיפול גם באזור העפעפיים ובאזור שמתחת לעיניים, בכל אזור הפנים, בצוואר, במחשוף ובגב כף היד. 

2. טיפול קל ונוח

אולי היתרון המשמעותי ביותר של המכשיר החדש הוא שרמת אי הנוחות הכרוכה בטיפול נמוכה מאוד. עם הטיקסל אין צורך במריחת קרם אלחוש או בקירור מקומי. כך, נחסך מהמטופלים שלנו בקליניקה גם זמן המתנה יקר.. 

3. בטוח יותר

מערכת טיקסל היא נעימה ובטוחה לשימוש, איננה מצריכה חבישה של משקפי מגן ופעולתה איננה מייצרת רעש, עשן או ריחות. 

4. זמן החלמה קצר 

אחד החידושים שמביא איתו המכשיר הוא היכולת לגרום להתחדשות העור באמצעות השפעה תרמית נמוכה ומבוקרת, ומניעת נזק לרקמות הסמוכות לאזור הטיפול. לאחר הטיפול יכולה להיווצר אדמומיות או נפיחות מקומית קלה שחולפת תוך זמן קצר. למעשה, בטיפול באמצעות מערכת טיקסל זמן ההחלמה תלוי בהגדרות המכשיר לפני הטיפול, שנעות בין שמרניות לאקטיביות יותר. הגדרות אלו נקבעות על פי הצרכים הייחודיים של כל מטופלת או מטופל ומותאמות אישית בתחילת כל טיפול. זמן ההחלמה מושפע מעוצמת הטיפול ובכל מקרה אינו עולה על ימים ספורים. 

לפני-אחרי

כמה תמונות המחשה של לפני ואחרי השימוש בטיקסל. 

מעוניינים לדעת אם מערכת טיקסל מתאימה לכם? קבעו איתי פגישה אישית שבמהלכה אאבחן את מצב עורכם  ואתאים תוכנית טיפול אישית.