תמונה לכתבה, מה מזריקים ולאן?
לא רואים עלייך, הכל על רפואה אסתטית מאת פרופסור אייל וינקלר, ידיעות אחרונות מוסף זמנים בריאים

מה מזריקים ולאן?

פרופ' וינקלר מסביר איפה ומה כדאי להזריק:

1. מצח: את קמטי ההבעה של המצח כמו גם את קמטי הזעף שבין הגבות אנו יכולים להקטין באופן משמעותי על ידי הזרקת בוטוליניום טוקסין (שימו לב, מחירו גבוה והשפעתו עד שישה חודשים).

2. הרקות: נשים רבות אינן מודעות להשפעה המבגרת של ה"בקעה" שמעל צידי הגבות, תופעה המתאפיינת אצל נשים רזות. אזור זה ניתן למלא על ידי חומצה היאלורונית בעלת צמיגות גבוהה כמו רסטילן ליפט, חומר בטוח וותיק המאושר על ידי ה–FDA.

3. עצמות הלחיים: צניחה של הרקמה הרכה שבאזור עצמות הלחיים גורמת למראה מבוגר ועצוב. לאזור זה ניתן להזריק וולומה שהיא חומצה היאלורונית (בעלת צמיגות בינונית) מסדרת מוצרי ג'ובאדרם, מאושרת FDA, המעניקה לאזור הלחיים מלאות וחיוניות. האפקט נשמר כתשעה חודשים.

4. הקמט הנאזולביאלי: הנמתח מצידי האף לצידי הפה ומכונה בשפת המטופלות "קמט הקופיקו". קמט זה ניתן למלא בחומצה היאלורונית מסדרת רסטילן כגון: רסטילן ליפט או החומר החדש והמבטיח: רסטילן דיפיין. החומרים המתאימים להזרקה לקמטים הנזוליביאליים, שהם בדרך כלל עמוקים ומשמעותיים, אלה חומרים שיכולת ההרמה שלהם (lifting capacity) היא גבוהה יותר והחלקיקים גדולים יותר.

5. שפתיים: ישנן מספר חומצות היאלורוניות המיועדות למילוי שפתיים. הללו מצטיינות בחלקיקים קטנים וצמיגות בינונית המונעת יצירת גושים בשפתיים - הלהיט התורן הוא הרסטילן KYSSE החדשני.

6. צניחת צידי הלסת: הפרופיליו היא חומצה היאלורונית המיוצרת בשווייץ ומצטיינת ביכולת להתפזר ברקמת התת־עור ולספוח אליה מים באופן המייצר מראה הדוק יותר של העור. לחומצה זו אישור בטיחות ce של השוק האירופי.

ואחרונה חביבה החומצה ההיאלורונית מסוג booster. חומצה זו אינה תורמת למילוי או לנפח. תפקידה הוא שיפור איכות העור והוספת לחות ואלסטיות למראה עור זוהר ובריא לאורך זמן.

וכמו תמיד, מיומנות הרופא, ניסיונו ובחירת חומר טוב, איכותי ובטוח המתאים לרקמה ולאינדיקציה לפי הפרמטרים שמנינו מבטיחים תוצאה טובה, טבעית ששומרת על האפקט לאורך זמן.

לחצו למידע נוסף על מילוי קמטים