המומחים שלנו

ד״ר מדי וינר

ד״ר מדי וינר, רופאה אסתטית עם הכשרה ברפואה פרמצבטית, סיימה את לימודיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

לד״ר וינר יש ניסיון של שנים בתחום המחקר והפיתוח של תרופות והיא שימשה בתפקידים בכירים בכמה מהחברות המובילות בעולם. לאורך שנות עבודתה הרבות, רכשה ד״ר וינר הבנה עמוקה של תהליכים פיזיולוגיים שמתרחשים בגוף עקב התבגרותו ושל האופן שבו אפשר להשפיע על תהליכים אלה.

ד״ר וינר שימשה כמנהלת רפואית של חברת אלרגן – אחת החברות המובילות בעולם לרפואה אסתטית ומחלוצות פיתוח הבוטוקס וחומרי המילוי. באלרגן, ד״ר וינר השתתפה בהכשרות שהועברו על ידי מיטב המומחים העולמיים בתחום הרפואה האסתטית ולמדה להכיר מקרוב את המדע והטכניקות הייחודיות שמאפשרות ריענון ושיפור עור הפנים, תוך שמירה על מראה טבעי ובדרך שמותאמת אישית לכל מטופלת.  

היום, ד״ר וינר מרצה במסגרות שונות על עקרונות הרפואה האסתטית, הטיפולים הקיימים והשיקולים של הרופאים והמטופלות בבחירת טיפול שיספק את התוצאה המיטבית והבטוחה ביותר.

נוסף למקצועה כרופאה, ד״ר וינר היא גם מאמנת אישית ובתפקיד זה היא מיישמת כלים שרכשה במשך יותר משני עשורים שבהם עבדה כמנהלת בארגונים גלובליים. כמאמנת, היא מקפידה להקשיב, ללמוד, לפתח את דרך הפעולה הרצויה ולתת את ההכוונה הסופית, התובנות והתשובות, כך שהשינוי שיתרחש יהיה אמיתי וארוך טווח.