תמונה לכתבה, 9 טיפים מדיילות להמראה ונחיתה עם עור זוהר

טסות לאנשהוא? זה בשבילכן: 9 טיפים מדיילות להמראה ונחיתה עם עור זוהר

בין אם אתן טסות פעם בשנה או ממש גרות במטוס במשך מרבית ימות השנה, אין ספק שטיסות משפיעות על העור והשיער שלכן. רובנו משתדלות להילחם בהשפעות של האוויר היבש והממוחזר שאותו כולנו נושמים במטוס עם טיפולי פנים טרום-טיסה, אבל האם אי פעם תהיתן מה עושות הדיילות? איך הן מצליחות להיראות מקצועיות, מהוקצעות ורעננות, למרות השעות הרבות שהן מבלות באוויר? הגיע הזמן לגלות את סודן.

כתב העת האמריקאי People ראיין עשרות דיילות בחברות שונות, וריכז את תשובותיהן לתשעה טיפים מנצחים. אז הדקו חגורות, ישרו את גב הכיסא והכונו לטיסה המרעננת ביותר שאי פעם הייתה לכן.

1. מרחי והסירי


המצרכים: קרם פנים עשיר במיוחד (עדיף באריזה קטנה שמותר להעלות לטיסה) וחבילות מגבונים להסרת איפור.

אופן ההכנה: מרחו על פניכן שכבה עבה של הקרם העשיר, אפשר גם קרם לילה, במיוחד אם אתן יוצאות לטיסה טרנס אטלנטית. בזמן ההתכוננות לנחיתה, נגבו את פניכן עם מגבון להסרת איפור, מרחו את קרם הפנים הקבוע שלכן ותקנו את האיפור. כך, תוכלו לרדת מהטיסה עם עור רענן ומלא לחות.

2. אל תשכחו לארוז סרום

בין אם אתן מטפלות בעור ומכינות אותו לטיסה עוד לפני שהגעתן לשדה התעופה, או אם אתן מתחילות להתמרח היטב רק אחרי ההמראה, ההוספה של סרום למשטר טיפוח העור שלכן היא חיונית. השימוש בסרום כשכבת בסיס מתחת לקרם הפנים עוזר לאטום את הלחות בתוך העור ובטיסות, צריך לחסוך כל טיפת לחות.

3. הפתעה: קרם הגנה


הודעה חשובה לכל הנוסעות: משטר ההגנה שלכן מפני השפעותיה של קרינת השמש לא נגמר כשאתן עולות על מטוס! למרות שאתן נמצאות בתוך מטוס ולא בחוץ בשמש, גם כאן תזדקקו לקרם הגנה. אנשים רבים אינם מודעים לכך שלתאורת הלד שבמטוסים יש השפעה מזיקה, דומה לזו של השמש. בנוסף, אם אתן יושבות ליד החלון ופותחות אותו למשך כל הטיסה בשעות היום, אתן חשופות לשמש. במרבית המטוסים, החלונות אינם מצופים בחומרי הגנה מפני השמש ולכן, אם אתן רוצות לבהות בשמים הפתוחים, היו מודעות לכך שקרני השמש חודרות לעורכן.

4. קרם ידיים שעושה מולטיטסקינג

מרחו קרם ידיים טוב על כל חלקי גופכן – כן, כל חלקי גופכן! בייחוד, לאחר שתיישמו אותו על ידיכן תמיד מרחו את השאריות על הצוואר ואפילו על השיער. בטיסות, גם השיער סובל מהיובש ולכן, כשהוא זקוק לריענון, שימו מעט קרם ידיים על ידיכן והעבירו אותן בשיערכן. זה עושה פלאים.

5. לרענן את השיער

אם כבר בשיער עסקינן, יש לנו טיפ נוסף. רעננו את שיערכן עם שמפו יבש, אבל לא מהסוג שאתן כנראה חושבות עליו. בקבוקי התרסיס בגודל מלא, שהם ככול הנראה החביבים עליכן, לא יעברו את בדיקות הביטחון. לכן, במקומם נסו שמפו יבש שמגיע בצורת אבקה כדי להימנע מהטרחה והריצה לקנות תחליף באריזה קטנה. בטיסה, פשוט פזרו מעט מהחומר על שורשי השיער ובעזרת האצבעות, מרחו אותו על כל השיער.

6. מים מים בששון

כולם כבר יודעים ששתייה מרובה של מים היא מומלצת מאוד תמיד ובזמן טיסה בייחוד, אבל אם אתן לא רוצות לבקש מהדיילות שוב ושוב למלא את כוס המים הזעירה שתקבלו במטוס, הנה טריק. הביאו אתכן בקבוק ריק ובקשו מדיילת שתמלא לכן אותו עוד לפני ההמראה. כך, יהיו לכן די והותר מים לפחות לשעות הראשונות של הטיסה ותוכלו לבקש מילוי רק מדי כמה שעות.

7. רססו במהלך הטיסה

אם יש דבר אחד שכל הדיילות מסכימות עליו הוא, שעל כל אישה לדאוג שיש לה בתיק היד תרסיס פנים (mist) כדי להילחם בעור המתייבש בזמן הטיסה. כך, במהלך הטיסה, בכל פעם שתחושו שעורכן זקוק למעט ריענון, שלפו את התרסיס מתיקכן ורססו להנאתכן.

8. ללמוד גם מהסלבס

לא מעט דיילות צפו בהתנהלותן של נשים מפורסמות במהלך הטיסות ויש נוהג אחד שהן לגמרי מסכימות איתו: מריחה של שפתון ליפ-גלוס שנותן מראה רטוב ומבריק. כך, כשתרדו מהמטוס תיראו זוהרות ורעננות.

9. רק קרם מייק-אפ

ארזו בתיק היד שלכן קרם מייק-אפ שיקל עליכן לחדש את האיפור בקלות, ממושבכן, בלי שתאלצו להיעזר באביזרי איפור מסורבלים. הרעיון הוא להבטיח שתוכלו להשתמש בכל המוצרים בעזרת האצבעות, בלי להזדקק למברשות, כדי לחסוך מקום בתיקכן ולהקל על היישום של החומר לפני הנחיתה.

עכשיו בטוח תהיה לכן טיסה נעימה ורעננה!