תמונה ראשית לכתבה, הטיפולים החביבים על 6 נשים מפורסמות

מעין הנעורים של הסלבריטאיות – הטיפולים החביבים על 6 נשים מפורסמות

נכון תמיד נראה שסלבריטאים מתבגרים בקצב הרבה יותר איטי מרובנו ופשוט נראים הרבה יותר טוב מהאדם הממוצע? בין אם מדובר בדיאטת בוטוקס ומילויים, או בטיפולי לייזר וניתוחים, העליתא של הוליווד הפכה את תהליכי האנטי-אייג'ינג למדע. לכן, מדי פעם אנחנו אוהבים לעשות סקירה ולברר מה הם הטיפולים החביבים על מקבץ של מפורסמות עולמיות, כדי לחשוף בפניכם לא רק את הפרוצדורות שעוזרות להן לשמור על מראה צעיר ורענן, אלא חשוב יותר - מה הן חושבות על השינוי המבורך ועל הטיפולים שעברו.

"...ניתוח פלסטי הוא מסע רגשי. לא קל לחיות עם הפגמים שלנו ולקבל את עצמנו – וגם לא קל לשנות את עצמנו... היו דברים שלא אהבתי בעצמי ושיניתי אותם בעזרת ניתוח פלסטי" – אמרה הזמרת הצעירה איגי אזיליה ובדבריה הביאה אור גדול לתחום שבו רבים מעדיפים להישאר בחושך. את מחיאות הכפיים הסוערות שלנו לגישתן של המפורסמות האמיצות והראויות להערכה הללו, אנחנו מביעים באמצעות הבאת דבריהן ברבים – מילים שמסמנות את תחילתו של עידן המכיר בטיפולים ובניתוחים אסתטיים כדבר טבעי ורצוי.

1.    לקיילי ג'נר יש המלצה חכמה בשבילכם

הטיפולים החביבים על קיילי ג'נר 
תמונה: Disney | ABC Television Group

הבת למשפחת קרדשיאן ממש לא מסתתרת מאחורי הכחשות ומודה בגלוי שהיא עדיין משתמשת בג'ובידרם לשפתיים שלה. "אני ממליצה לכל מי שהולך על זה להתשמש במילויים שמחזיקים רק שניים עד ארבעה חודשים. זה אמנם מציק לחזור כל הזמן על הטיפול, אבל ככה יש לכם את האופציה להפסיק בכל זמן".

2.    כריסי טיגן - הדוגמה מושלמת לטבעיות
 

הטיפולים החביבים על כריס טיגן
תמונה: ויקיפדיה

זוהי אחת מדוגמניות העל הכי לא-דופקת-חשבון שאי פעם היו. היא מצלמת בלי בושה את סימני המתיחה שלה ומדברת בפתיחות רבה על טיפולים אסתטיים. הטיפול המועדף עליה הוא שאיבת שומן והיא עברה אחת באזור בית השחי כדי להאריך את הזרועות ולהפחית את השומן הבולט משמלות. לדבריה, הטיפול אמנם לא היה הכרחי אבל גרם לה להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמה, ולכן היה שווה את זה.


3.    איגי אזיליה, ליסה קודרו וטורי ספלינג על הניתוח שלגמרי שינה את חייהן 


הטיפולים החביבים על איגי אזיליה, ליסה קודרו וטורי ספלינג 
תמונות: איגי אזיליה - Eva Rinaldi, ליסה קודרו - Lan Bui, טורי ספלינג - Sidewalks Entertainment

הזמרת הצעירה ושתי השחקניות הוותיקות עברו כולן ניתוח אף בצעירותן. שלושתן טוענות שאין להן חרטות כלל ושהניתוח שינה את חייהן. איגי אמרה בראיון, "אני לא מכחישה את זה. מטופש להכחיש. ניתוח פלסטי הוא מסע רגשי. לא קל לחיות עם הפגמים שלנו ולקבל את עצמנו – וגם לא קל לשנות את עצמנו. לא משנה איך מסתכלים על זה, זה מסע קשה. היו דברים שלא אהבתי בעצמי ושיניתי אותם בעזרת ניתוח פלסטי". וליסה העידה על עצמה "זה היה שינוי מאוד, מאוד, מאוד טוב. הניתוח שינה את חיי".

4.    צ'לסי הנדלר מתלהבת. אבל ממש!
 

הטיפולים החביבים על צ'לסי הנדלר
תמונה: ויקיפדיה

הקומיקאית הישירה והחריפה לא נוהגת לדבר על טיפולים קוסמטיים, אבל הפתיעה כשפרסמה באינסטגרם תמונות לפני ואחרי שלה בעקבות טיפול לייזר שעברה. היא כתבה (בשפה מעט צבעונית יותר משתרגמנו): "זה אדיר ואף אחד לא משלם לי לספר לכם על זה".


5.    ג'ואן ריברס ממש לא משלה את עצמה
 

הטיפולים החביבים על ג'והן ריבס
תמונה: ויקיפדיה

עוד קומיקאית שנונה, ג'ואן ריברס שנפטרה ב-2014 בגיל 81, חיבבה מאוד טיפולי בוטוקס ומילויים. היא נהגה להתבדח על המבט הקפוא שעל פניה ואמרה "כל מה שרציתי היה להיראות טוב לגילי".


6.    פמלה אנדרסון נותנת קרדיט מלא לחזה


הטיפולים החביבים על פאמלה אנדרסון 
תמונה: Glenn Francis

השחקנית והדוגמנית עברה כמה וכמה ניתוחים להגדלת שדיים, הטיפול האסתטי החביב עליה מכולם, ואיננה מתחרטת על אף אחד מהם. היא אמרה שלשדיים שלה היתה קריירה נפלאה ושהיא רק רוכבת על גלי ההצלחה שלהם.