המומחים שלנו

ד"ר הדר ישראלי

ד"ר הדר ישראלי היא רופאה בכירה בבית החולים האוניברסיטאי אסותא באשדוד. היא עובדת במרכז המומחים וינקלר קליניק מאז שנת 2010, מנהלת את סניף קרית אונו ומרכזת בקליניקה את תחום הניתוחים לעיצוב הגוף, הצרת היקפים, ניתוחים פוסט בריאטריים, שאיבות שומן, תחום הטיפולים בלייזר והמכשור הרפואי. ד"ר ישראלי מתגוררת בקרית אונו, שירתה כקצינת אימונים ביחידות השדה, נשואה ואם לארבעה.

כבוגרת לימודי רפואה בפקולטה לרפואה על שם ברוך רפפורט בטכניון, ד"ר ישראלי סיימה את התמחותה במחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת בבית החולים שיבא תל השומר ושימשה כרופאה בכירה במחלקה זו עד 2017. שם, צברה ניסיון רב בניתוחים לשחזורי שד לאחר סרטן השד, בשחזורי טראומה, בניתוחים פוסט בריאטריים לעיצוב הגוף, בכוויות ובשחזורים לאחר כוויות. בנוסף, היא ריכזה את תחום הטיפולים הרפואיים בלייזר. 

מאז שהחלה ד"ר ישראלי לעבוד לצידו של פרופ׳ וינקלר במרכז המומחים וינקלר קליניק, היא למדה ממנו את רזי הכירורגיה הקוסמטית והאסתטית במטרה להעניק למטופלות בקליניקה את התוצאה הטבעית והאסתטית ביותר. יחד, ביצעו שני המומחים מאות ניתוחים קוסמטיים בתחומים השונים. 

ד״ר ישראלי היא מחלוצות השימוש בטכנולוגית שאיבות השומן בלייזר. היא ביצעה השתלמות בבוורלי הילס בתחום הניתוחים לעיצוב הגוף כמו מתיחת בטן, ניתוחים להרמת חזה, מתיחות ירכיים וזרועות, וכן שאיבות שומן. בבוורלי הילס היא גם השתתפה בניתוחים של מיטב המנתחים הטובים בעולם ולמדה טכניקות ייחודיות לשיפור התוצאה הקוסמטית ולהסוואת צלקות.

במסגרת עבודתה, חיברה ד"ר ישראלי מאמרים מדעיים והיא עוסקת בהוראה אקדמית ובהדרכת המתמחים בכירורגיה הפלסטית. היא משתתפת בהעברת הכשרות לרופאים בתחום הטיפולים הקוסמטיים והלייזר, ומשתתפת ומרצה בכנסים מדעיים בארץ ובעולם. היא זכתה בפרסים על כמה מעבודותיה המחקריות וביניהם פרס עבודה מצטיינת של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, פרס אלקין על מחקר כירורגי, פרס מלי אוהלי ועוד.  ד"ר ישראלי מקפידה להתעדכן בטכניקות ניתוחיות ובמכשור רפואי חדשני, מבצעת השתלמויות בחו״ל ומביאה ארצה טכנולוגיות חדשות לרווחת מטופלינו.

 ד"ר ישראלי מקפידה לשלב בעבודתה גישה אנושית ויחס אישי, עם כישורים כירורגים מעולים והקפדה על הפרטים הקטנים. כבר בפגישת ההיכרות, היא מקפידה לברר עם מטופליה את שאיפותיהם ויחד, הם בוחרים את הטיפול המתאים ואת דרכי ההסוואה של הצלקות הניתוחיות. היא מקפידה ללוות את מטופליה באופן אישי לאחר הניתוח ולהעניק להם טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

ד״ר ישראלי לוקחת חלק בפעילות התנדבותית למען החינוך לרפואה בקהילה, ונוטלת חלק בפעילות ההומניטרית שאותה מוביל פרופ' וינקלר בארץ ובעולם.