המומחים שלנו

ד"ר הדר ישראלי

ד"ר הדר ישראלי, רופאה בכירה במרכז הרפואי שיבא תל השומר. 
עובדת במרכז המומחים וינקלר קליניק מאז שנת 2010 ומרכזת בקליניקה את תחום הניתוחים לעיצוב הגוף, הצרת היקפים, ניתוחים פוסט בריאטריים, שאיבות שומן, תחום הטיפולים בלייזר והמכשור הרפואי. מתגוררת בקרית אונו, שירתה כקצינת אימונים ביחידות השדה, נשואה ואם לארבעה.

בוגרת לימודי רפואה בפקולטה לרפואה ע"ש ברוך רפפורט בטכניון.
סיימה את התמחותה במחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת בבי"ח שיבא תל השומר ומשמשת כרופאה בכירה במחלקה זו עד היום. שם בין היתר עוסקת בניתוחים לשחזור לאחר סרטן השד, שחזורי טראומה וכוויות, ניתוחים פוסט בריאטריים לעיצוב הגוף, כוויות ושחיזורים לאחר כוויות. בנוסף מרכזת את תחום הטיפולים הרפואיים בלייזר. 

מאז שנת 2010 עובדת לצידו של פרופ׳ וינקלר במרכז המומחים וינקלר קליניק, ולמדה ממנו את רזי הכירורגיה הקוסמטית והאסתטית במטרה להעניק למטופלות בקליניקה את התוצאה הטבעית והאסתטית ביותר, ויחד ביצעו מאות ניתוחים קוסמטיים בתחומים השונים. כיום היא מרכזת בקליניקה את תחום הניתוחים לעיצוב הגוף וכן את תחום הטיפולים האסתטיים והרפואיים בלייזר ומכשור רפואי.
 
ד״ר ישראלי הינה מחלוצות השימוש בטכנולוגית שאיבות השומן בלייזר. ביצעה השתלמות בבוורלי הילס בתחום הניתוחים לעיצוב הגוף למשל מתיחות בטן, ניתוחים להרמת שדיים, מתיחות ירכיים וזרועות וכן שאיבות שומן. שם השתתפה בניתוחים אצל מיטב המנתחים הטובים בעולם ולמדה טכניקות ייחודיות לשיפור התוצאה הקוסמטית ולהסוואת צלקות.
 
במסגרת עבודתה חיברה מאמרים מדעיים, ועוסקת בהוראה אקדמית והדרכת המתמחים בכירורגיה הפלסטית. היא משתתפת בהעברת הכשרות לרופאים בתחום הטיפולים הקוסמטיים ולייזר כמו כן משתתפת ומרצה בכנסים מדעיים בארץ ובעולם. היא זכתה בפרסים על מספר מעבודותיה המחקריות ביניהם פרס עבודה מצטיינת של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, פרס אלקין על מחקר כירורגי, פרס מלי אוהלי ופרסים נוספים.  מקפידה להתעדכן בטכניקות ניתוחיות חדשניות ומכשור רפואי, מבצעת השתלמויות בחו״ל ומביאה עימה ארצה טכנולוגיות חדשות לרווחת מטופלינו. 

מקפידה לשלב בעבודתה גישה אנושית ויחס אישי לצד כישורים כירורגים מעולים והקפדה על הפרטים הקטנים. כבר בפגישת ההיכרות היא מקפידה לברר עם מטופליה את שאיפותיהם וביחד הם בוחרים את הטיפול המתאים והיכן להסוות את הצלקות הניתוחיות. היא מקפידה ללוות את מטופליה לאחר הניתוח באופן אישי, ולהעניק להם טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

ד״ר ישראלי לוקחת חלק בפעילות התנדבותית למען החינוך לרפואה בקהילה, ונוטלת חלק בפעילות ההומניטרית אותה מוביל פרופ' וינקלר בארץ ובעולם.