הסרת קעקועים בלייזר

Laser Tattoo Removal

אנשים רבים שבחרו לקעקע את גופם מתחרטים על החלטתם זו בחלוף השנים או רוצים לשנות את הקעקוע שבחרו בו. על ידי טיפול בטכנולוגית לייזר שעושה שימוש באפקט הרס תרמי סלקטיבי של הפיגמנט, ניתן היום לגרום לפירוק הפיגמנט, הוא הקעקוע, ולספיגתו. הסרת קעקועים היא פרוצדורה פשוטה ובטוחה, ובתום סדרת טיפולים העור נותר חלק ונקי מקעקועים.

לגלריית תמונות לפני / אחרי לחצו כאן

שאלות נפוצות

 • למי מתאים הטיפול?

  קעקועים מסוגים שונים ובגוונים שונים בבעלי עור בהיר עד בינוני. קעקועים בהם נעשה שימוש בתחמוצות מתכות למיניהם אינם מתאימים לטיפול בלייזר ועלולים להחמיר את הפיגמנט.

 • יתרונות הטיפול

  הטיפול הינו טיפול סלקטיבי לפיגמנט המותיר את העור באיזור בהיר יותר, אינו מותיר צלקות ואינו כרוך בהחלמה.

 • הכנות לטיפול

  טרם הטיפול יש למרוח משחת אילחוש אמלה.

 • מהלך הטיפול

  הטיפול אורך מספר דקות ובמהלכו מוסר הקעקוע באמצעות לייזר. הטיפול אינו מלווה בכאבים אך לעיתים בתחושת עקצוץ קלה. לאחר הטיפול  יתכן כי העור יוותר מעט מגורה ואדמדם למשך כשעה שעתיים. לפי הצורך יבוצע טסט לאיזורי הטיפול.

  לרוב יש צורך בסדרה של 2-5 טיפולים.

 • החלמה

  לאחר הטיפול הפיגמנט יספג ויעלם בהדרגה. בדרך כלל הטיפול ללא תופעות לוואי וניתן לחזור לשגרת החיים באופן מיידי. במקרים נדירים תתכנה כוויות שטחיות על פני העור אך אלו חולפות במהרה וללא השארת סימנים

 • סיבוכים

  כאמור, לא ניתן לטפל בלייזר בקעקועים בהם בוצע שימוש בצבעי יוד המכילים תחמוצות ברזל ומתכות למיניהן. במקרים אלו עלולה להיות אף החמרה בגוון הפיגמנט. לעיתים יש במקום פציעה קלה של העור אך זו צפויה להחלים במהרה. לעיתים במידה ומחטי הקעקוע המקורי הותירו בעור צלקות אלו צפויות להיחשף לאחר הסרת הפיגמנט של הקעקוע.