תמונה לכתבה, הצרת היקפים

מיומנה של מטופלת: איך הצרתי 6 ס"מ בהיקפים לקראת החתונה של ביתי

מאת: א', מטופלת ששמחה לשתף נשים (וגברים) בחוויה שעברה, אך מעדיפה להישאר בעילום שם

מכירים את האמרה באנגלית Too good to be true? כלומר, אם משהו נשמע טוב מדי מכדי שיהיה אמיתי, הוא כנראה באמת טוב מדי? טוב, בעברית זה נשמע הרבה פחות זורם אבל זה לא העיקר. מה שאני מנסה לומר הוא שבמקרה של הטיפול שעברתי ועליו אספר בהמשך, אני יכולה בוודאות לקבוע שהאמרה הזאת לא תופסת – הטיפול לא רק נשמע טוב, אלא גם נותן תוצאות מצוינות. אבל אני מקדימה את המאוחר...

אציג את עצמי: אני בת 54, אמא לשניים שכבר גדלו ופרחו מהקן. בקיץ האחרון ביתי, הבכורה שלי, התחתנה. המחשבה הראשונה שעברה לי בראש מיד אחרי שהזוג המאושר הודיעו לנו שהם מתחתנים, ומיד אחרי ההתרגשות הגדולה, היתה אוי לא, איך אצליח להיראות טוב בשמלת ערב עם הצמיגים והבטן המשתפלת הזאת?! למען האמת, הם לא תמיד היו שם, הצמיגים, אבל אחרי שתי לידות ולמרות שאני עושה פעילות גופנית באדיקות, שום דבר לא עזר לי להפטר מהעודפים באזור הבטן התחתונה. 

ההודעה על החתונה, אם כן, היתה בשבילי רגע מכונן. החלטתי שהחתונה היא סימן שהגיע הזמן לטפל בכרס הזאת אחת ולתמיד ולקחתי על עצמי את הפרויקט למצוא דרך לעשות את זה. אחרי שעשיתי מחקר מעמיק ובדקתי את כל האופציות, צמצמתי את הרשימה לכדי טיפול אחד שהיה נשמע לי הכי חדשני והכי אפקטיבי מכולם – הקפאת שומן (רק שתבינו, בגלל שאני תקתקנית בנשמה, בד בבד כבר בחרתי את שמלת החלומות שלי והתופרת כבר התחילה לעשות את ההתאמות הנדרשות). הסיבה שבחרתי בהקפאת שומן היא כי זה הטיפול המושלם למי שרוצה להתמקד באזורי שומן ספציפיים, הוא לא ניתוחי ואפילו לא דורש הרדמה, אין תקופת החלמה, את השינוי אפשר ממש למדוד והדבר הכי משמח הוא שההיקפים ממשיכים להצטמצם גם אחרי שחלפו חודש או חודשיים מהטיפול. לי הוא נשמע מושלם.

בשלב הבא, אחרי שבחרתי בסוג הטיפול, עשיתי עוד מחקר מקיף (אכן, אני טיפוס יסודי) שהביא אותי בסופו של דבר לוינקלר קליניק. 

שלושה חודשים לפני החתונה התייצבתי בקליניקה מוכנה ומזומנה להתחיל עידן חדש נטול צמיגים... במהלך 70 הדקות של הטיפול אפילו הצלחתי לעשות כמה טלפונים לקייטרינג ולגן האירועים כדי לטפל בכמה דברים פתוחים לחתונה. 

אחרי הטיפול, העור שלי היה אדמדם - אדמומיות שחלפה עד שהגעתי הביתה,  והאזור היה קצת בצקתי ונפוח למשך כמה ימים. ברגע שהבצקת עברה, העור חזר לצורתו הקודמת ובמהלך ששת השבועות הבאים צפיתי בשמחה רבה בבטן ההולכת ומתהדקת. למרות שהתוצאות היו משמעותיות כבר אחרי הטיפול הראשון, רציתי להצר עוד קצת בהיקפים ולכן עשיתי טיפול נוסף בבטן והוספתי גם את הצמיגים במותניים (כי אם כבר, אז כבר...). בסופו של תהליך, מצב הרוח שלי היה בשיאו והחתונה של הבת שלי התבררה כמתנה כפולה – גם שמחה גדולה על אושרה וגם שינוי דרמתי ומבורך בשבילי. 

כבר במהלך השבועות שקדמו לחתונה התחלתי לקבל הרבה מחמאות על הגזרה החדשה שלי, אבל לא כולם השתתפו בשמחתי... היחידה שלא היתה מרוצה מכל המהלך הזה היתה התופרת שלי שבמדידה האחרונה, שבועיים לפני החתונה, נזפה בי שאפסיק להמשיך ולהצר היקפים כי נמאס לה לתקן כל הזמן את השמלה:)

* גילוי נאות: הטקסט עבר עריכה מקצועית לפני שעלה לאתר

תמונה לכתבה, הצרת היקפים

תמונה לכתבה, לפני ואחרי טיפול בטן תחתונה