לכבוד העונה שבה מתגלה טפח וממש לא מכוסים טפחיים: המדריך המלא לעיצוב הגוף

הקיץ כבר הגיע אבל הגוף מאחר לעמוד ביעדי החיטוב שקבעת לו? למרבה המזל, יש די והותר פתרונות אסתטיים להידוק, לעיצוב ולצמצום האזורים הבעייתיים - פתרונות שיכולים לעזור לגוף שלך לעמוד בקצב חילופי העונות. כדי לחסוך לך זמן במחקר ובחיפושים, ריכזנו כאן את כל הטיפולים החדשניים והמתקדמים לעיצוב הגוף.

הקפאת שומן

למה זה טוב? להצרת היקפים ולהשבת המראה החטוב.

איך זה עובד? הטכנולוגיה החדשנית להקפאת שומן, CoolTech, פועלת על פי העיקרון ששומן קופא בטמפרטורה גבוהה יותר מזו של העור, מה שגורם להרס תאי השומן ללא פגיעה ברקמות שסביבו. במהלך השבועות שלאחר הטיפול, מערכת הלימפה מפנה את השומן אל מחוץ לגוף ובכך מתקבלת הצרה של ההיקפים. הטכנולוגיה מאפשרת הקפאה של השומן בלי ניתוח, בלי צורך בהרדמה כללית או מקומית וללא זמן החלמה.

מתי זה מתאים? זהו טיפול מאוד אפקטיבי להפחתה של מצבורי שומן באזורים ממוקדים: בטן, ירכיים מותניים. כאשר מצבורי השומן גדולים מאוד, הקפאת שומן היא לא הטיפול המתאים.

משך הטיפול. 70 דקות לכל אזור. במידת הצורך, אפשר לחזור על הטיפול לאחר שישה שבועות.

החלמה. מיד לאחר הטיפול תופיע אדמומיות קלה או בצקת. אלה יחלפו תוך כמה שעות או ימים ספורים.

לאילו תוצאות לצפות? הקפאת שומן מסוגלת להצר את ההיקפים בטווח של 4-8 סנטימטרים. התוצאות הסופיות נראות לעין תוך פרק זמן שנע בין שישה שבועות לשלושה חודשים.

שאיבת שומן בלייזר

למה זה טוב? לעיצוב ולהידוק הגוף על ידי השאיבה של מצבורי שומן עקשניים שלא מגיבים לדיאטות, באזורי גוף ספציפיים כמו הצוואר, הזרועות, הבטן, הירכיים וגם שדיים אצל גברים.

איך זה עובד? זהו הליך כירורגי שמתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש. מכשיר ה-Lipolife החדשני כולל קנולה (צינורית) שדרכה נשאב השומן ובקצה הותקן סיב לייזר. בזמן שהשומן נשאב, גל לייזר ממוקד מהדק את העור באזור השאיבה בתהליך חימום מבוקר. השאיבה מתבצעת דרך כמה חתכים זעירים.

היתרון הגדול של ה-Lipolife הוא שהוא מבצע שתי פעולות בטיפול אחד: גם שואב את השומן וגם מהדק את העור ומעצב את האזור. בונוס משמח של התהליך הוא שאיכות השומן שנשאב על ידי המכשיר היא גבוהה מאוד ואפשר להזריק אותו לאזורים שזקוקים לתוספת נפח, כמו הפנים.

מתי זה מתאים? כשיש מצבורי שומן שרוצים לטפל בהם ונדרש גם הידוק של העור.

משך הטיפול. משך ההליך תלוי במספר האזורים שבהם רוצים לטפל ובגודלם.

החלמה. ייתכן כאב מקומי, בצקות ושטפי דם. על פי רוב, ההחלמה אורכת ימים ספורים.

לאילו תוצאות לצפות? האזור המטופל יהיה מהודק ומעוצב יותר.  

מתיחת בטן

למה זה טוב? להידוק וחיטוב של אזור הבטן על כל מרכיביה: הסרה של עודפי עור ושומן, והידוק שרירים רפויים.

איך זה עובד? סוג הניתוח מותאם באופן אישי להיקף של עודפי העור ומצבורי השומן, ולמידת הרפיון של שרירי הבטן. בבדיקה מקצועית נבחנים כל המרכיבים הללו ועל פי הצרכים הייחודיים של המטופלים, נבחרת הטכניקה הניתוחית המתאימה. בניתוח, תחת הרדמה כללית מוסרים עודפי העור והשומן מאזור הבטן התחתונה ולאחר מכן מהודקים שרירי הבטן והעור נמתח.

מתי זה מתאים? אחרי לידות, ירידה משמעותית במשקל וניתוחים להצרת קיבה, וכן במקרים של עודפי עור ובטן רפויה ורכה, בעיקר באזור שמתחת לטבור.

משך הטיפול. הניתוח אורך כ-3-4 שעות.

החלמה. בשבוע הראשון לאחר הניתוח נדרשת מנוחה ולמשך שישה שבועות המנותחים מתבקשים להימנע מפעילות גופנית מאומצת וללבוש חגורת בטן או מחוך. על פי רוב, ההחלמה אורכת כשישה שבועות.

השימוש ב-pain buster, מכשיר שמוחדר מתחת לעור בסוף הניתוח ומזליף לאזור חומר לשיכוך כאבים באופן ישיר, מאפשר החלמה נוחה וקלה יותר.

לאילו תוצאות לצפות? הניתוח ישטיח את הבטן למשך שנים ארוכות. הצלקות יהיו חבויות ומיקומן יותאם לסגנון ההלבשה התחתונה המועדף על כל מנותחת ומנותח.