תמונה, טיפול חדשני לצוואר ולסנטר

הטיפול החדשני שמאפשר שינוי דרמתי במראה הצוואר והסנטר

"כבר כמה שנים, מאז שהחלפתי עשור והתחלתי את שנות ה-40 שלי, אני עוקבת בדאגה ובתסכול אחרי מצב הסנטר שלי, שהולך ומכפיל את עצמו, והצוואר שלי שמתקמט בקצב מפחיד. בגלל שנאמר לי ששאיבת שומן רק תהפוך את המצב לגרוע יותר כי העור שלי כבר לא גמיש, האמנתי שנגזר עלי להביט במראה מדי בוקר ופשוט להתבאס", מספרת ג' בת ה-44, אם ל-2 מהוד השרון. 

נשים רבות (וכמובן גם לא מעט גברים) בנות 40 ומעלה מוצאות את עצמן במצב דומה לזה של ג', כשהסנטר והצוואר כבר אינם מה שהיו והופכים נפולים ומקומטים. בגילאים הצעירים יותר אפשר לפתור את הבעיה בעזרת טיפולי לייזר או שאיבת שומן באזור. אבל, במצבים שבהם העור איבד מגמישותו, טיפולים שכאלה עלולים להשאיר אתכם במצב גרוע יותר, שכן שאיבת שומן מאזור של עור נפול רק תתרום עוד יותר לנפילתו. לכן, נדרש פתרון שמבצע פעולה כפולה: גם נפטר מהשומן וגם מותח את העור. 

1+1 – שאיבה ומתיחה בטיפול אחד

עד לפני כמה שנים, הפתרונות לצוואר ולסנטר היו כרוכים בהליכים ניתוחיים מורכבים ומלווים בתקופת החלמה ארוכה יחסית ובלא מעט כאב. בנוסף, פעמים רבות התוצאות לא היו שוות את הדם, היזע והדמעות שהושקעו בתהליך כולו. לשמחתנו, תחום האסתטיקה הוא דינמי ומתפתח בקצב מסחרר וכבר כמה שנים שהקליניקה שלנו היא המובילה בארץ באספקת פתרון חדשני לסובלים מצניחת סנטר ומקמטים בצוואר: שאיבת שומן ממוקדת בסנטר ובצוואר באמצעות סיב לייזר. 

הליך זה הוא פרוצדורה כירורגית לא מורכבת ואפקטיבית מאוד. במהלך הטיפול מוחדרת לעור קרן לייזר על ידי סיב דק וארוך דרך חתכים זעירים. הלייזר מפרק את תאי השומן (במקום לשאוב אותם כמו בעבר) והופך אותם לנוזל וכך הליך השאיבה הופך אפקטיבי ואחיד יותר. המתיחה, בתורה, נגרמת בזכות פעולת החימום של הלייזר, שכן החימום מעודד את הגוף לייצר קולגן – החומר שאחראי על מיצוק העור. ההתאוששות מהטיפול אורכת על פי רוב כמה ימים. השאיבה הממוקדת עם סיב לייזר מתאימה לנשים ולגברים מגיל 40 ומעלה, שמעדיפים לטפל בסנטר ובצוואר באופן נקודתי.

"אני מאוד מרוצה מהתוצאות", אומרת ג' על הטיפול שעברה. "העור המשיך להתמצק במשך כמה חודשים מאז הניתוח ונאמר לי שזהו תהליך שיכול לארוך גם 6 חודשים. עכשיו, במקום לקום בכל בוקר ולראות איך הסנטר שלי צנח עוד קצת, אני רואה איך הסנטר שלי התמצק עוד קצת ומבחינתי, אין דרך טובה מזו להתחיל את היום! אין לי ספק שעשיתי את הדבר הנכון – הביטחון העצמי שלי השתפר ואני חוגגת את החיים".

לפני ואחרי

בהמשך לדבריה של ג', אין דרך טובה יותר להמחיש את התוצאות הדרמתיות של שאיבת השומן הממוקדת בסנטר, ואת הניסיון והמומחיות של פרופ' וינקלר וד"ר הדר ישראלי בפרוצדורה, מאשר להציג בפניכם התוצאות הדרמתיות בכבודן ובעצמן. 

תמונה להמחשה לפני ואחרי שאיבת שומן