הטרנדים החמים בטיפולים ובניתוחים האסתטיים לגברים

תהיה גבר! הטרנדים החמים בטיפולים ובניתוחים האסתטיים לגברים

האם אתם מאלה שעדיין סבורים שניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הם מועדון לנשים בלבד? אז יש לנו חדשות בשבילכם. כ-ו-ל-ם רוצים להיראות טוב יותר וזה אומר אנשים ששייכים לכול המינים - נשים, גברים ומה שביניהם. בארצות הברית, למשל, נרשם השנה גידול של 43% (!) בניתוחים הפלסטיים לגברים. אבל לא רק באמריקה. גם בקרב הגברים הישראלים הולכת וגוברת הפתיחות לניתוחים פלסטיים לשיפור המראה וההרגשה. אז מה גברים מעדיפים ואילו טיפולים הם הכי פופולריים בקרב המין הזכרי? קבלו את ארבעת הטרנדים המובילים.

1. שאיבת שומן, איפה שרק תרצו

בסקר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מסוף 2017 עולה, ש-69% מהגברים מוכנים לבצע שאיבת שומן באזור הבטן. בסקר צוינו גם אזורים בעייתיים אחרים שהגברים היו רוצים לטפל בהם כמו הירכיים, הגב והמותניים ואפילו הישבן.  

ובכן, הגברים בחרו בתקופה טובה לרצות לבצע שאיבת שומן. בשנים האחרונות, התקדמו טיפולי שאיבת השומן בצעדי ענק והיום הם מסוגלים לתת מענה מאוד אפקטיבי למצבורי השומן המטרידים. השיטה העדכנית והמהפכנית שמשמשת אותנו בקליניקה היא ה-Lipo Lift בשילוב סיב לייזר. ה-Lipo Lift מציף את אזור השאיבה בתמיסת מי מלח מהולה באדרנלין, אשר משחררת את רקמות השומן ומקלה על השאיבה. לאחר כמה דקות, מוחדרת לאזור צינורית מיוחדת, המשלבת בתוכה סיב לייזר והשומן נשאב החוצה תוך כדי חימום פנימי של הרקמות, אשר יוצר הידוק ועיצוב של האזור. ניתן לבצע שאיבת שומן בכמה אזורים בטיפול אחד. 

2. מתיחת בטן, כי עודפים זה לא נעים

תמונה לכתבה, טיפולים אסתטיים לגברים

ישנם גברים רבים שעוברים ניתוחים וטיפולים לירידה במשקל, ולאחריהם נשארים עם עודפי עור משמעותיים באזור הבטן. במקרים רבים, עודפי העור הללו מונעים מהגברים את ההנאה מתוצאות המאמצים שהושקעו בירידה במשקל ולכן, מסעם אל עבר ההרגשה הטובה עדיין לא תם. הפתרון הטוב ביותר לאותם עודפי עור טורדניים הוא ניתוח מתיחת בטן, שבמהלכו מוסרים כל עודפי העור. הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית, נמשך 2-3 שעות ומותיר אתכם עם בטן שטוחה ומהודקת היטב.

3. שדיים גבריים ודי למבוכה

גניקומסטיה הוא המונח הרפואי לשד גברי שעבר הגדלה שפירה (כלומר, לא סרטנית). ההגדלה נגרמת בעקבות הצטברות של רקמת שומן עודפת או שגשוג של בלוטת השד, עד כדי יצירת מלאות באזור השד. גניקומסטיה הוא אחד המצבים שעלולים לגרום לגברים למבוכה רבה ולקושי רגשי משמעותי. לכן, יותר ויותר גברים (ובכללם גם נערים) בוחרים לפתור את המצב באמצעות ניתוח פלסטי. ישנם שני פתרונות ניתוחיים עיקריים לגניקומסטיה. 

  • - במקרים של עודף שומן, נעשה שימוש בטכניקת שאיבת השומן החדשנית שאותה הזכרנו קודם לכן. כך, על ידי הצפת האזור בחומרים שמתפזרים ברקמות השומן ומאפשרים לשאוב את השומן ביעילות, מוצא כל השומן מהאזור והשד מקבל את צורתו השטוחה. 
  • - במקרים שבהם ישנה הצטברות משמעותית של רקמת שד עודפת, כלומר במקרים של שד גדול במיוחד, הפתרון הוא הקטנת שד. בניתוח, מתבצע חתך סביב חציה התחתון של העטרה ודרכו נשלפת הבלוטה המוגדלת ומוצאת מהגוף. 

ההחלמה מטיפולים אלה נמשכת כ-10 ימים ויש ללבוש מחוך דק במשך 3-6 שבועות, שמטרתו להדק את העור חזרה למקומו הטבעי. בתום התהליך, המטופלים ייהנו מחזה שטוח ומביטחון עצמי מוגבר. 

4. טיפולים לפנים, כבר ממש לא טאבו

תמונה לכתבה, טיפולים אסתטיים לגברים, טיפולי פנים והזרקות

הגיע הזמן להכריז בראש חוצות: יותר ויותר גברים נעזרים בהזרקות מילויים ובוטוקס כדי להצעיר את פניהם. הנה, אמרנו את זה. לקליניקה שלנו מגיעים גברים בטווח רחב של גילאים שמבקשים לטפל בפנים או בצוואר שלהם באמצעות בוטוקס או חומרי מילוי. מניסיוני, הקמטים במצח או קמטי ההבעה שסביב הפה, אינם גורמים לגברים להראות מבוגרים יתר על המידה ולכן אזורים אלה נוטים להיות פחות מבוקשים. עם זאת, לגברים שמבקשים לטפל באזורים אלה אני ממליץ על הזרקה של בוטוקס וחומרי מילוי, כל מקרה לגופו. למעשה, שלושת מאפייני ההזדקנות המרכזיים בגברים הם עפעפיים שצונחים, צוואר נפול וקמטים בין האף לפה. 

  • עפעפיים – במקרים שבהם צניחת העור היא קלה בלבד, ייתכן שאפשר יהיה לטפל בעפעפיים באמצעות חומרי מילוי. עם זאת, במרבית המקרים יידרש פתרון ניתוחי. במהלך הניתוח, מוסרים עודפי העור מהעפעף העליון ומוצאים עודפי השומן. התוצאה היא מראה רענן וצעיר יותר. 
  • צוואר – הטיפול האפקטיבי ביותר בצוואר נפול ומקומט הוא ניתוחי. ישנם מקרים שבהם ניתן לשלב שאיבת שומן ממוקדת בצוואר עם הידוק העור על ידי סיב לייזר או טכנולוגיות אחרות. שאיבות השומן מתאימות לגברים שיש להם נטייה גנטית לצניחת שרירי הצוואר, והצטברות שומן ועודפי עור באזור. פתרון ניתוחי נוסף לאזור הוא הרמת פנים, שבמהלכה יתבצע הידוק של הצוואר והדגשת קו הלסת.
  • קמט אף-שפה – הזרקת חומרי מילוי היא הטיפול המושלם לקמט זה. בווינקלר קליניק, הגישה שלנו היא שמילוי קמטים ובוטוקס לגברים הם טיפולים שתוצאותיהם הן הטובות ביותר רק כאשר הטיפול הוא זהיר ומיומן מאוד. בכל מקרה שבו ניתן טיפול יתר, התוצאה היחידה שתתקבל היא מראה נשי ולא טבעי. לכן, הקפידו לבחור במומחה שהוא לא רק מיומן, אלא גם מקפיד על מינונים מדויקים ושמירה על מראה טבעי.

תוהים איזה טיפול יועיל לכם? קבעו פגישת ייעוץ והמומחים שלנו ימליצו לכם על הפתרונות האפקטיביים ביותר בשבילכם.