תמונה להמחשה, זרועות חטובות

ההליך החדשני בעל הפעולה הכפולה שישאיר אותך עם זרועות חטובות

"מלח פלפל" או "וילונות" – לא משנה איך אתם מכנים את הזרועות המידלדלות שלכם, אין ספק שזהו אחד האזורים בגוף שלא פשוט לחטב אותו, אפילו אם אתם מקפידים על פעילות גופנית אינטנסיבית. בדומה לאזור הבטן, אנשים רבים סובלים מעודפי עור ושומן עקשניים וטורדניים בזרועות, שגם ביצוע מסור ויום-יומי של תרגילים ייעודיים לא מצליח להעלים לחלוטין. 

למרבה המזל, בשנים האחרונות חלו התפתחויות בתחום האסתטי וסוף סוף ביכולתנו להציג פתרון ראוי לבעיה: הליך כירורגי קצר ופשוט, המתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש עמוק, שעושה שימוש בסיב לייזר ומבצע שתי פעולות בטיפול אחד – שאיבה ומתיחה. 

היתרון המשמעותי של סיב הלייזר

מבין שלל הפתרונות לעיצוב הזרועות, הטיפול המסורתי והמוכר ביותר הוא ניתוח מתחום עיצוב הגוף. במהלך ניתוח מתיחת זרועות, מתבצע חתך הן לאורכה של הזרוע והן בחלקו הקדמי של בית השחי, כאשר ייתכן שתתבצע גם שאיבת שומן במקביל להסרת עודפי העור, במידה שפעולה זו תידרש. בתום הניתוח החתכים נתפרים, כאשר מיקום הצלקת עשוי להופיע בשני מקומות, בהתאם להיקף הניתוח: בבית השחי (במקרים שבהם כמות עודפי העור קטנה) או לאורך הזרוע (במקרים שבהם מוסרת כמות משמעותית של עודפי עור). 

זהו ניתוח אפקטיבי המאפשר חזרה לתפקוד מלא תוך כשבעה ימים, אך במידת האפשר מומלץ על תקופת מנוחה של כשבועיים-שלושה. אחד החסרונות הבולטים של ניתוח לעיצוב הזרועות הוא הצלקת, אשר עלולה להיות בולטת גם אם היא ממוקמת בצידה הפנימי של הזרוע.

להבדיל מהניתוח למתיחת זרועות, הטיפול החדשני והמתקדם של שאיבת שומן בשילוב סיב לייזר הוא הליך ניתוחי לא מורכב הכרוך בחתך זעיר ולכן אני ממליצה עליו. במהלך הטיפול, אנו מחדירים קרן לייזר לשכבות העמוקות של העור באמצעות סיב דק וארוך. קרן הלייזר מבצעת שתי פעולות בו זמנית: 

  1. מפרקת ושואבת את תאי השומן 
  2. ממצקת את העור על ידי חימום

לעומת שאיבת השומן המסורתית המתבצעת בניתוח עיצוב הזרועות, בטיפול עם סיב הלייזר הופכת קרן הלייזר את תאי השומן לנוזל ומאפשרת שאיבה אפקטיבית ואחידה יותר מזו של שאיבת השומן הרגילה. לאחר שמוסר השומן מהמקום, החימום שנגרם מפעולת קרן הלייזר מעודד את האזור לייצר קולגן, הוא החומר האחראי על מיצוקו של העור. כך, בהליך אחד ביכולתי לבצע שתי פעולות שתוצאתן הסופית היא זרועות חטובות ומעוצבות. 

שלבי הטיפול

הטיפול עם סיב הלייזר מתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש עמוק ואורך כשעה. מכיוון שהחתך המבוצע בהליך הוא בגודל של כשני מילימטרים, תקופת ההחלמה קצרה יחסית ומאפשרת חזרה לפעילות רגילה בתוך כשבוע. תיתכן הופעתם של שטפי דם ובצקות מקומיות, החולפים תוך מספר ימים.

מכיוון שנדרש לגוף זמן לייצר קולגן חדש ולספק לעור הזרועות את המראה המתוח יותר, תוכלו להמשיך וליהנות משיפור במראה הזרועות לאורך תקופה של בין שלושה לשישה חודשים. 

טיפול עם סיב לייזר על ידי המומחים שלנו בוינקלר קליניק

הקליניקה שלנו היא המובילה בארץ בניתוחים משולבי לייזר.  צברנו ניסיון רב בטיפול החדשני באמצעות סיב לייזר באזורי הגוף השונים. ניתן לקבוע פגישת יעוץ מהלכה  נוכל להמליץ על הטיפול המתאים בדיוק לצרכים הספציפיים שלך.