אודות וינקלר קליניק

וינקלר קליניק - מרכז מומחים לאסתטיקה וכירורגיה פלסטית

בקליניקת המומחים שלנו תטופלו על ידי ממיטב הרופאים בתחום האסתטיקה, הכירורגיה הפלסטית והניתוחים הקוסמטיים המשחזרים. את מרכז וינקלר קליניק הקים ומנהל פרופסור אייל וינקלר, מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים קוסמטיים משחזרים. פרופ' וינקלר היה יושב ראש איגוד הפלסטיקאים בישראל ומנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בתל השומר, עתיר ידע ובעל ניסיון מעשי רב בניתוחים פלסטיים מורכבים וחדשניים.

מרכז המומחים 'וינקלר קליניק' הוקם במטרה לתת שרות רפואי מקצועי ומצוין בכול תחומי האסתטיקה והכירורגיה הפלסטית, תחת קורת גג אחת. מעבר לביצוע ניתוחים בשיטות המתקדמות בעולם, המומחים בוינקלר קליניק עתירי ניסיון בטיפולים להצערת מראה העור באמצעות בוטוקס וחומצה היאלורונית, מחלקת לייזר מתקדמת ביותר ושירותים קוסמטיים פרא רפואיים משלימים. כל המומחים במרכז הינם רופאים מוסמכים ומקצועיים בתחום האסתטיקה והכירורגיה הפלסטית. לכל רופא תחום התמקצעות שונה, יחד הם משלבים את יכולותיהם כרופאים בטיפול משולב בכל מטופלת ומטופל ,תוך הקפדה על תוצאות בעלות מראה טבעי. 

המרכז מעניק קשת של פתרונות ומכלול של טיפולים בכל התחומים, מטיפולים אסתטיים מהירי תוצאה ועד ניתוחים קוסמטיים וכירורגיים מורכבים ומתקדמים. כל טיפול מתבצע על ידי רופאים מומחים בתחום בלבד, תוך עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם מכשור מתקדם וחומרים איכותיים מאושרי FDA בלבד, כאשר כולם מגויסים למטרה אחת ויחידה: להשיג מראה משופר במידה ניכרת, וטבעי לגמרי.

המוטו שלנו הוא:

להיראות במיטבך. להיראות טבעי.

הליווי האישי הוא קו מנחה בתפיסת העולם של פרופ' וינקלר, המומחים וכול צוות המרכז, עם זמינות ונגישות גבוהות לכול שאלה או צורך, סיוע ותמיכה לאורך כל הדרך. לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המומחה, יועבר מידע מקיף על ידי יועצת מקצועית, אשר תלווה אותך לאורך כל הדרך.

הסניפים שלנו